Sepetim

Turuncu Sis - Duman Büyük

Turuncu Sis - Duman Büyük
Stokta var

Eğlence amaçlı organizasyonlarda oldukça popüler olan turuncu sis duman büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuştur.

Ürünümüz büyük ebatlıdır ve içerisinde turuncu renkli sis bulundurmaktadır. Ürün ateşlendiği zaman renkli duman dışarıya çıkar ve izleyenleri kendine hayran bırakır.

Bu sis bombası modelini internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilir, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanından faydalanabilirsiniz.

Doğum günü, kutlama, bayram gibi etkinliklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünün satışı için Furkan Havai Fişek herhangi bir adet sınırı koymamıştır. Ayrıca toplu alımlarınız için de ürün sayfasında bulunan Whatsapp butonuna tıklayabilir, iletişim hattımız üzerinden siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz. 400 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde ise kargo bedava kampanyası firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. 


Yanma Süresi: 50-60 saniye

Efekt: Turuncu Duman

Marka: Furkan Havai Gişek

Ateşleme Sistemi: Üst tarafında bulunan fitilinden ateşleyiniz.

 

Turuncu Sis - Duman Büyük
0,00TL
1425 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.