Sepetim

Turuncu Sis - Duman Büyük

Turuncu Sis - Duman Büyük
Stokta var

Kokusuz Turuncu Sis Bombası

Sektörde fark yaratan özel bir ürünle tanışın: Kokusuz Turuncu Sis Bombası! Eğlence, düğün, nişan ve film/dizi sektörlerinde kullanılan ithal ettiğimiz renkli sis bombaları, etkinliklerinize unutulmaz bir atmosfer katıyor.

Yaklaşık 60 saniye boyunca turuncu renkte yoğun duman çıkaran bu özel sis bombası, kalitesi ve performansıyla diğer piyasada bulunan ürünlerden ayrılıyor. Kokusu rahatsız etmeyen, dumanı boya ve leke yapmayan bir formülasyona sahiptir. Ürün sadece duman çıkartır, ateş yoktur.

Kokusuz Turuncu Sis Bombası, güvenli ve eğlenceli bir deneyim sunarken etkinliklerinizin görsel açıdan daha etkileyici olmasını sağlar. İthal edilen ve özenle hazırlanan kimyasal formülüyle üretilen bu sis bombası, kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutarak kaliteli bir seçenek sunar.

Ateşleme Sistemi: Üst tarafında bulunan fitilinden ateşleyiniz.

Dış mekan kullanımı için uygundur.

18 yaşından küçükler kullanamaz.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

Turuncu Sis - Duman Büyük
0,00TL
1490 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.