Sepetim

Topaçlı Fişek

Topaçlı Fişek

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satış sunulmuş olan piroteknik ürünlerden biri de topaçlı fişek ürünüdür. Ürünümüz üzerinde bulunmakta olan ateşleme fitili aracılığıyla ateşlenmektedir. Ateşlendikten sonra ürün kendi etrafında dönerken aynı zamanda kıvılcımlar çıkartmaktadır ayrıca ürün döndükten sonra havaya çıkarak patlamaktadır. Oluşturduğu görselle özellikle çocukların dikkatini çeken ürünümüz her yaştan kullanıma uygundur. Kullanım talimatları ve kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar ambalajı üzerinde yer alan ürünümüzü internet sitemiz güvenli ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

Topaçlı fişek ürününün ödeme ekranından dilediğiniz adette ürün satın alabilir, toplu alımlarınız için siparişlerinizi Whatsapp iletişim hattımız üzerinden bize iletebilirsiniz. Firmamız, banabikurye altyapısıyla İstanbul içi aynı gün teslimat imkanını ve 400 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava kampanyasını da müşterilerine sunmaktadır. 

Topaçlı Fişek
80,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: AIR FORCE
  • Ürün Kodu: Air Force - 09
  • SKU: EM2016
2469 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.