Sepetim

Topaç Grubu

Topaç Grubu

Topaçlar, insanların geçmiş zamandan bugüne kadar eğlence amacıyla tercih ettikleri oyuncaklardan bir tanesidir. Bu nedenle her yaştan ve cinsiyetten birey hayatının bir döneminde topaç ile ilgilenmektedir. En temel ifade ile topaç, bir ip ya da plastik ateşleyici ile ateşlenen ve ateşleme sonrasında dönerek yerinden fırlayan oyuncaktır.

Fırlama gücünün fazla olması ve doğru kullanıldığında oldukça fazla alana yayılıyor olması nedeniyle topaçların genellikle açık alanlarda kullanılması önerilmektedir. Bu sayede daha profesyonel bir şekilde kullanım gerçekleştirile bilmekte ve topaçtan alınan zevk artmaktadır. Zamansız bir oyuncak olması nedeniyle de topaç türleri oldukça sık tercih edilmektedir.

Topaç Çeşitleri Nelerdir?

Eğlence Paketim olarak www.eglencepaketim.com web sitemizde birbirinden farklı topaç çeşitleri sunuyoruz. İstediğiniz modele, renge, özelliğe bağlı olarak topaç seçimi gerçekleştirilmesini mümkün hale getiriyor ve topaç kullanım talimatları ile sizlere aradığınız hizmeti veriyoruz.

Eğlence Paketim web sitesi üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirebileceğiniz topaç çeşitleri aşağıdaki şekilde sıralana bilmektedir. Renge, dokuya, büyüklüğe, ışıklı-ışıksız olma özelliğine göre birbirinden farklı çeşitlere ayrılmaktadırlar.

  • Çatlayan topaç
  • Işıklı ve renkli topaç büyük
  • Işıklı ve renkli topaç küçük
  • Renkli ve sesli çarkıfelek
  • Topaçlı fişek

Bu topaç çeşitleri zaman zaman değişim gösterilmekte ve web sitesinde sıklıkla stokların güncellenmesi gerçekleştirilmektedir.

Topaç Nasıl Kullanılır?

Topaç kullanımı neredeyse tüm topaç türleri için benzerlik göstermektedir. Topacın kurma aparatı (farklı maddelerden oluşabilmektedir.) kullanılarak topaç kurulmalı ve ardından iki tur döndürülmesi sağlanmalı ve yüksekten olmaması şartıyla topaç yere atılmalıdır. Topacın kullanılacağı alanın geniş olması durumunda topaç hızlı ve uzun bir süre zarfında dönüşünü gerçekleştirebilmektedir. Bazı topaç türleri ışıklı olması sebebiyle dönüş sırasında daha çok dikkat çekmekte ve görsel bir şölen yaşatmaktadır. Topaçlar sayesinde el ve göz koordinasyonu sağlanmakta, beyin daha aktif bir şekilde çalıştırılmakta ve konsantrasyon kabiliyeti geliştirilebilmektedir. Bu nedenle topaç kullanımı pek çok kişi için son derece faydalıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.