Sepetim

Sis Bombası Renkli

Sis Bombası Renkli
Stokta yok

Eğlence amaçlı organizasyonlarda oldukça popüler olan turuncu sis duman büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuştur.

Ürünümüz büyük ebatlıdır ve içerisinde turuncu renkli sis bulundurmaktadır. Ürün ateşlendiği zaman renkli duman dışarıya çıkar ve izleyenleri kendine hayran bırakır.

Bu sis bombası modelini internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilir, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanından faydalanabilirsiniz.

Doğum günü, kutlama, bayram gibi etkinliklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünün satışı için Furkan Havai Fişek herhangi bir adet sınırı koymamıştır. Ayrıca toplu alımlarınız için de ürün sayfasında bulunan Whatsapp butonuna tıklayabilir, iletişim hattımız üzerinden siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz. 250 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde ise kargo bedava kampanyası firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. 


Yanma Süresi: 50-60 saniye

Efekt: Sarı Kırmızı Mavi Yeşil Beyaz Mor Pembe Turuncu Duman

Marka: Furkan Havai fişek

Ateşleme Sistemi: Üst tarafında bulunan fitilinden ateşleyiniz.

NOT: İSTEDİĞİNİZ RENKLERİ LÜTFEN SİPARİŞ NOTUNA EKLEYİNİZ. 

MİNİMUM ALIM 25 ADET

Sis Bombası Renkli
0,00TL
35 Kez İncelendi
Satın alabilmek için asgari adet: 25
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.