Sepetim

Silver Torpil

Silver Torpil
Silver Torpil
Silver Torpil
Silver Torpil
Silver Torpil
Silver Torpil

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan torpil modellerinden biri de silver torpil ürünüdür. Ürünümüz üzerinde bulunan ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşleme yapılmadan önce ortamda yanıcı bir madde bulunmamasına dikkat edilmelidir. Ürünümüz ateşlendikten 3 ila 6 saniye arasında patlamakta ve gümüş renkte kıvılcımlar çıkartmaktadır. Plastik torpil ve üçgen torpil çeşitlerimizden daha kuvvetli ve yüksek seste patlama yapmaktadır. Yalnızca dış mekan kullanımına uygun olarak üretilmiş ürünümüzü internet sitemiz güvenli ödeme imkanlarından birini tercih ederek satın alabilir, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Enigma Fireworks marka güvencesiyle üretilmiş olan silver torpil ürünününü toplu siparişleriniz için ürün sayfasında yer alan Whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilir, 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Silver Torpil
250,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: ENIGMA FIREWORKS
  • Ürün Kodu: Enigma - 05
  • SKU: EK100
4375 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.