Sepetim

Sarı Meşale - Fitilsiz

Sarı Meşale - Fitilsiz

Furkan Havai Fişek, meşale modellerinden dış mekan eğlencelerinin aranan piroteknik ürünlerinden sarı meşale fitilsiz ürününü internet sitesi üzerinden satışa sunmaktadır. Ürün, düz bir zemine sabitlenir ya da renkli kısmı yukarı gelecek şekilde dik olarak kullanılır. Renkli kısmından ateşlendikten sonra meşale 30 saniye ile 45 saniye arasında sarı ateş ve sarı duman çıkaracaktır. Tehlike ihtimalini ortadan kaldırmak için ürün 1 kol boyu mesafe uzaktan kullanılmalıdır.  Maç meşalesi olarak da kullanılmaktadır. En iyi meşale fiyatları  her zaman sizlerle!

Tekli satılmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden dilediğiniz adette sarı meşale fitilsiz ürününe sahip olmanız mümkündür. Toplu alımlarımız için Whatsapp hattımız da müşterilerimizin hizmetindedir. Banka ya da kredi kartı yöntemlerinden birini seçerek güvenli ödeme yapabilir, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Sarı Meşale - Fitilsiz
30,00TL
1861 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.