Sepetim

Roma Kandilleri

Roma Kandilleri

49 atışlık havai fişeklerin fiyatları, fişeğin niteliği ve rengine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. eglencepaketim.com, uygun fiyatlı havai fişek seçenekleri sunmaktadır. Sertifikalı bir şekilde müşterilerine geniş bir havai fişek çeşidi sunan eglencepaketim.com, İstanbul içinde yapılan tüm alışverişlerde aynı gün teslimat garantisi vermektedir. Dilediğiniz 49 atışlık havai fişeği sipariş edebilir ve aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. Ayrıca, eglencepaketim güvencesiyle sağlanan kurye hizmetini mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. 

Roma Kandili Nasıl Kullanılır?

Havai fişek gösterilerinin daha etkileyici bir hale gelmesi için tercih edilen Roma kandili, kullanımı oldukça kolay bir üründür. Ürün üzerinde bir fitil bulunur. Roma kandili, yerde sabitlenir ve ardından fitil ateşlenir. Fitil yandıktan sonra ürün, gökyüzüne doğru yükselen çubuklar halinde ateşlenir.

Ürünün güvenli kullanımı için 18 yaşından küçükler tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca, yalnızca açık havada ve gerekli güvenlik önlemlerinin alınması sonrasında kullanılmalıdır. Ürün elde tutulurken ateşlenmemelidir. Görsel ve işitsel efektler sağlamak için havai fişek gösterilerinde de kullanılabilir. Farklı Roma kandili çeşitleri bulunmaktadır ve ürüne göre kandilin yükselme ve yanma şekilleri değişebilir. Roma kandili atış seçenekleri ile de farklı görseller elde edilebilir. 

Roma Kandili Özellikleri

 Roma kandilinin özellikleri arasında pek çok farklı özellik yer almaktadır. Bu piroteknik ürün, havai fişek gösterileri, organizasyonlar, düğünler ya da kutlamalar gibi etkinliklerde kullanılarak daha eğlenceli bir hale getirilebilir. Öncelikle, Roma kandilinin atış seçenekleri türüne göre değişiklik göstermektedir. 6 atışlı, 8 atışlı, 10 atışlı veya 15 atışlı Roma kandilinden birini seçerek gösteri gerçekleştirebilirsiniz. Atış sayısı arttıkça gösterinin süresi de uzamaktadır. Bu nedenle, daha uzun bir görsel şov elde etmek istiyorsanız, daha yüksek atış sayısına sahip bir kandil seçmeniz gerekmektedir.

Roma kandilinin yükselme gücü genellikle 35 metre olup, 35 metre yüksekliğe ulaşana kadar görsel ve ses efektleri sağlar. Daha sonra sönerek gösteriyi sonlandırır. Bu ürün havai fişeklerde olduğu gibi patlama sesi çıkarmaz. Ayrıca, Roma kandilinin farklı boyutları da mevcuttur. İsteğe göre mini ya da XL boyutlarından biri tercih edilebilir. Doğru kullanıldığında bu ürün insan sağlığına zarar vermez.

Roma Kandili Fiyatları

 

Roma kandili fiyatları Roma kandili çeşitleri doğrultusunda değişim gösterir. Mini Roma kandili fiyatları daha uygun olurken XL ve büyük Roma kandili fiyatları ise daha yüksektir. Ancak firmamız Furkan Havai Fişek sizlerin ürünlere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz adına  kaliteli ve uygun fiyatlı Roma kandili satışı gerçekleştirir. Uygun fiyata Roma kandili satın almak ve ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızın internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Ürünler altında yer alan açıklama kısmından güncel ürün fiyatlarına ulaşım sağlayabilir ve ürün siparişinizi internet üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Roma Kandili Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Roma kandili alırken dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunur. Bu noktalara göz atıldığında ilk sırada Roma kandili atış sayısı gelir. Uzun süreli ya da kısa süreli Roma kandili gösterisi gerçekleştirmek isteyen kişilerin mutlaka atış sayısına dikkat etmesi gerekir. Bunun yanı sıra Roma kandillerinin de diğer piroteknik ürünlerde olduğu gibi renkleri bulunur.  Yeşil, mavi ya da kırmızı gibi renk seçeneklerinin bulunduğu Roma kandillerinde tercih edilen rengin alışverişi gerçekleştirilebilir. Böylece herhangi bir konseptte kullanımı gerçekleştirilecekse konsepte uygun olan Roma kandili rengi seçilebilir.  Son olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise Roma kandilinin orijinal olmasıdır. Kaliteli ve orijinal ürünler için firmamız Furkan Havai Fişek’i tercih edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.