Sepetim

Renkli ve Sesli Çarkıfelek - 12 Adetli

Renkli ve Sesli Çarkıfelek - 12 Adetli

Renkli ve sesli çarkıfelek 12 adetli olarak, Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. 1 paketinde 12 adet bulunmaktadır. Ürünümüz, ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlendikten sonra yerde hem ses çıkararak hem farklı renklerde kıvılcımlar çıkartarak dönen ürünümüz özellikle küçük çaplı eğlencelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanım talimatları ambalajı üzerinde yer alan ürünümüzü internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Furkan Havai Fişek, renkli ve sesli çarkıfelek ürünü için herhangi bir satış adet sınırı koymamıştır. Dilediğiniz adette ürün satın alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak iletişim hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak kredi ve banka kartı yöntemlerini sunmakta olan firmamız, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanını da kullanıcılarına sunmaktadır. 

Renkli ve Sesli Çarkıfelek - 12 Adetli
550,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: AIR FORCE
  • Ürün Kodu: W665/12
800 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.