Sepetim

Renkli ve Sesli Çarkıfelek

Renkli ve Sesli Çarkıfelek

Renkli ve Sesli Çarkıfelek

Renkli ve sesli çarkıfelek, Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürünümüz, ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlendikten sonra yerde hem ses çıkararak hem farklı renklerde kıvılcımlar çıkartarak dönen ürünümüz özellikle küçük çaplı eğlencelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanım talimatları ambalajı üzerinde yer alan ürünümüzü internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Tekli satılmaktadır.

Furkan Havai Fişek, renkli ve sesli çarkıfelek ürünü için herhangi bir satış adet sınırı koymamıştır. Dilediğiniz adette ürün satın alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak iletişim hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak Kredi ve banka kartı yöntemlerini sunmakta olan firmamız, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanını da kullanıcılarına sunmaktadır. 


Renkli ve Sesli Çarkıfelek - Topaç Grubu

Topaçlar, insanlık tarihinin çok eski zamanlarından beri oyuncak olarak kullanılmış bir eşyadır. Proteknik bilimi ise bu eşyayı daha eğlenceli bir obje haline getirmek için patlama efektli ve topaç mantığıyla hareket eden proteknik oyuncakları tasarlamıştır.

Topaçlar ateşlenmesi ve kullanılması oldukça kolay olmakla birlikte, asla kapalı alanda kullanılmaması gereken ürünlerdir. Her ne kadar boyutlarından dolayı verebilecekleri zararın boyutu büyük olmayacak olsa da, etrafta herhangi bir yanıcı madde ya da elektrik akımı bulunması zararın boyutlarını büyütebilmektedir. Bu sebeple topaçların açık ve geniş bir alanda kullanımı tavsiye edilmektedir.

Topaç Çeşitleri

Furkan Havai Fişek ve Proteknik internet sitesi üzerinden çok sayıda topaç çeşidine ulaşmak mümkündür. Gerek genç gerek yetişkin yaşta herkesin ilgisini çeken topaçların kullanım talimatları da alınan topaç pakedinin üzerinde yazmaktadır.

Topaç çeşitleri genelde renklerine göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Her dönüşte başka renk saçan topaçlar mevcut olmakla birlikte, tek renkle dönen topaçlar da mevcuttur. Furkan Havai Fişek ve Proteknik internet sitesi üzerinden ulaşılabilecek topaç çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir:

·         72’li renkli topaç

·         Büyük ışıklı topaç

·         Çift patlar topaç

·         Küçük ışıklı topaç

·         Renkli çarkıfelek topaç

·         Renkli topaç

Topaç Fiyatları

Kullanımı oldukça kolay ve eğlenceli olan topaçların fiyatları da oldukça uygundur. Topaç fiyatları topacın renk ve özelliğine göre değişmektedir. Ayrıca genelde toplu halde satılan topaçların fiyatları paketteki toplam topaç sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Kullanım alanına göre 72 tane topacın bulunduğu paketler de mevcuttur, 6 tane topacın bulunduğu paketler de satışa sunulmuştur.

Topaçlar genel olarak pahalı ürünler değillerdir. Cüzi bir miktar ödeyerek topaç eğlencesini yaşamak mümkündür. Furkan Havai Fişek ve Proteknik de topaç için hem uygun fiyat hem kolay ödeme imkanı sunmaktadır.

 Renkli ve sesli çarkıfelek Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan piroteknik ürünlerden biridir. Ürünü sitemiz güvenli ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.


Renkli ve Sesli Çarkıfelek
50,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: AIR FORCE
  • Ürün Kodu: Air Force - 08
  • SKU: W665
2138 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.