Sepetim

Pasta Maytabı - 24 Adetli

Pasta Maytabı - 24 Adetli
Pasta Maytabı - 24 Adetli
Pasta Maytabı - 24 Adetli
Pasta Maytabı - 24 Adetli

Pasta maytabı, Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan eğlence ürünlerinden biridir. Özellikle doğum günlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan pasta maytabını güvenli ödeme yöntemlerimizi kullanarak kolayca satın alabilirsiniz. 

Ürünümüz amatör kullanıma uygundur ve ince bölgesi aşağıda tutularak yukarı kısmından ateşlenmektedir. Ürün kısa süre içerisinde ateş alacak ve yaklaşık 30 saniye boyunca kıvılcımlar çıkaracaktır. 

Paket halinde satılmaktadır. Paket içerisinde 24 adet pasta maytabı bulunmaktadır.

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden pasta maytabı ürününü üye olmadan misafir girişiyle satın alabileceğiniz gibi, üye olarak sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz adette pasta maytabını satın alabilir, toplu siparişleriniz için ürün sayfası üzerinde yer alan Whatsapp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz.

 EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

Pasta Maytabı - 24 Adetli
300,00TL
3304 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.