Sepetim

Meşale

Meşale

Meşale, üst kısmından alev çıkaran ve yanıcı maddeler sınıfına giren eğlence ürünlerinden bir tanesidir. Çeşitli organizasyonlarda eğlence amacıyla kullanılan bu ürün; alev vermesi sebebiyle kullanılmaktadır. Piroteknik ürünlerden bir tanesi olan meşaleler; kutlamalarda, maçlarda, eğlencelerde, konserlerde ve doğum günlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Belirlenmiş olan standartlar doğrultusunda oluşturulan bu ürünler, insanların zarar görmemesi adına gerekli önlemler alınarak üretilmektedir. Ürünlerin üstünde kullanım koşulları ve talimatlar yer almaktadır. Bu nedenle bireylerin bu ürünleri kullanırken talimatlara uyum sağlaması durumunda herhangi bir endişe duyulmasına gerek yoktur.

Meşalelerin yanma özelliği bulunduğu için bu ürünlerin kullanımını gerçekleştirecek olan kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Firmamız Eğlence Paketim sizlerin kaliteli ve güvenilir ürünlere ulaşım sağlamanız adına en uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir meşalelerin satışını gerçekleştirmektedir.

Meşale Renkleri Nelerdir?

Meşaleler, piroteknik malzemeler arasında yer alan ve en çok tercih edilen malzemelerden bir tanesidir. Bu ürünler eğlence amacıyla birden fazla alanda kullanıldığı için farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Meşale renkleri bireylerin tercihine bırakılmaktadır ve oldukça kapsamlı bir renk skalası yer almaktadır. Firmamız Eğlence Paketim de bu alanda hizmet vermekte ve bireylerin istediği renkte meşaleye kısa süre içerisinde ulaşım sağlaması adına çalışmaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulan meşale renkleri;

  • Çatapatlı rengarenk meşale
  • Sarı meşale
  • Kırmızı meşale
  • Mavi meşale
  • Yeşil meşale
  • Beyaz meşale

Web sitemiz üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir. Bu renklerden birine ait meşale satın almak istiyorsanız sizler de www.eglencepaketim.com üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Meşale Türleri Nelerdir?

Meşaleler kendi içerisinde iki farklı çeşide ayrılmaktadır. Bu çeşitlerden ilki fitilli meşale olurken ikincisi ise fitilsiz meşaledir. Bu nedenle meşale satın almak isteyen kişilerin kullanım özelliğine göre meşale seçimi yapması gerekmektedir. Fitilli meşaleler de fitilsiz meşaleler gibi oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Bunun yanı sıra meşale çeşidi olarak sayılmayan ancak sıklıkla tercih edilen bir diğer meşale ise çatapatlı meşaledir. Bu çatapatlı meşaleler patlama yaparak yanmaktadır ve oldukça keyifli olması nedeniyle tercih edilmektedir. Fitilli meşaleler fitil aracılığıyla yakılırken, fitilsiz meşalelerin ise ateşleme yöntemi biraz daha farklıdır.

Meşale Nerede Kullanılır?

Meşale satın alacak olan kişilerin merak ettiği bir diğer konu ise meşale nerede kullanılır? konusu olmaktadır. Meşaleler oldukça fazla alanda kullanımı gerçekleştirilen piroteknik ürünlerdendir. Bu nedenle eğlence sektöründe oldukça fazla tercih edilen meşaleler; konserlerde, doğum günü organizasyonlarında, düğünlerde, partilerde kullanılmaktadır. Özellikle futbol maçlarının daha gösterişli hale getirilmesi adına meşalelerin sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Kapalı alanda duman oluşumuna neden olabileceği için meşalelerin genellikle açık alanlarda kullanılması önerilmektedir.

Meşale Fiyatları

Meşale fiyatları da kendi içerisinde değişim göstermektedir. Her piroteknik üründe olduğu gibi meşalelerde de kalite, marka ve modele göre farklılaşmaktadır. Bu nedenle en güncel ve en uygun fiyatlı meşale alışverişini gerçekleştirmek istiyorsanız ürün fiyatlarını araştırmak adına www.eglencepaketim.com’u ziyaret edebilirsiniz. Firmamızın web sitesinde yer alan tüm ürünler yüksek güvenlik önlemleri kapsamında üretilen ve kalite standartları göz önünde bulundurularak satışı yapılan ürünlerdir. Eğlence Paketim olarak sunduğumuz tüm ürünlerde müşteri memnuniyetine önem vermekte ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli meşale satışı gerçekleştirmekteyiz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.