Sepetim

Mavi Meşale - Fitilsiz

Mavi Meşale - Fitilsiz

Venüs Havai Fişek marka garantisiyle üretilmiş mavi meşale fitilsiz ürünü internet sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Kullanım talimatları ambalajı üzerinde bulunan ürünümüz, sert bir zemine dikkatli bir şekilde sabitlenir ve renkli kısmından ateşlenerek kullanılır. Ürünümüz 30 ila 45 saniye arasında mavi duman ve mavi ateş çıkararak dış mekan eğlencelerinize renk katmaktadır. Ürünü elde kullanırken ateşlendikten sonra herhangi bir zarar oluşmaması adına ürünle araya 1 kol boyu mesafe olmalıdır .

Furkan Havai Fişek olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz ödeme yöntemleri kredi ve banka kartı şeklindedir. Bu yöntemlerden birini seçerek dilediğiniz adette mavi meşale fitilsiz siparişi verebilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler, PayTR güvencesi altındadır. Ayrıca firmamız, İstanbul içi yapacağınız tüm alışverişlerde aynı gün teslimat garantisi sunmaktadır. 

Mavi Meşale - Fitilsiz
30,00TL
1483 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.