Sepetim

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Eğlence Paketim, sizlerin her türlü ihtiyacınızı gidermek ve özellikle eğlence sektöründe yer alan havai fişek talebini karşılamak adına faaliyet gerçekleştirmektedir. Bu aşamada kullanım koşulları siz değerli kullanıcılarımıza sunulmakta, herhangi bir yayın organı aracılığıyla kopyalama, çeviri ya da işleme ile  ürünlerimiz kötüye kullanımı engellenmektedir.  Satışı gerçekleştirilen ürünlerimiz telif hakları kanunu, markalar,  yasalar uyarılar kapsamında koruma altına alınmaktadır.

 

Telif Hakları

 

Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen ürünlerin korunması  için büyük önlemler alınmaktadır. Bu nedenle firmamız Eğlence Paketim’in satışını gerçekleştirdiği ürünlerin alınması durumunda ürünlerin kötüye kullanılması halinde yasal sorumluluk kabul edilmemektedir. Satışı gerçekleştirilen ürünler teslim alındıktan sonra sorumluluk alıcıya devredilmektedir.  Aynı zamanda firmamızın ismi ile herhangi bir işlem , satış ya da pazarlama gerçekleştirilmemelidir.  


Markalar

 

Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen markalar değişim gösterebilmektedir. Alıcılar, tercih ettiği ürünün markasına göre seçim yapmalıdır. Ürünlerin markaları ve fiyatları web sitesinde güncel olarak gösterilmektedir. Alıcılar ürünün markasına  göre seçimini gerçekleştirilmeli ve satın aldığı üründen sorumlu olmalıdır. Firmamız Eğlence Paketim, satışlarda şeffaflığa dikkat etmektedir. Bu nedenle ürün görselinde yer alan marka ve modelin kargosu gerçekleştirildiğinde  ve satın alınan ürünün  teslimatı gerçekleştirildiğinde sorumluluk alıcıya ait olmaktadır.

 

Yasal Uyarılar

 

Eğlence Paketim, kullanım sırasında göz ardı edilen güvenlik şartları sebebiyle yaşanan olumsuzluklardan sorumlu değildir. Satışı gerçekleştirilen tüm ürünlerde kullanım koşulları yer almaktadır. Bu nedenle alıcılar kullanım koşullarına dikkat etmekten ve gerekli güvenlik önlemlerini alarak ürünlerin kullanımını gerçekleştirmekten sorumludur.  Yukarıda belirtilmiş olan sorumluluklar alıcı ve satıcının güvenliği doğrultusunda oluşturulmuştur.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.