Sepetim

Kız Cinsiyet Konfeti

Kız Cinsiyet Konfeti
Stokta yok

Furkan Havai Fişek, internet sitesi üzerinden özellikle bebek cinsiyet öğrenme kutlamalarında sıklıkla tercih edilen  kız cinsiyet konfeti ürününü satışa sunmuştur. Yıldönümü, düğün, evlilik teklifi gibi özel günlerinizde size eşlik edecek ürünümüz oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.Bu tür kutlamalarda kullanacağınız zaman tüm etiketi tamamen sökebilirsiniz.  Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek hızlıca patlatılır ve içerisindeki pembe renkteki konfetileri dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır. Ürün yeterince hızlı çevrilmediği zaman patlama olasılığı eş zamanlı düşer. Bu nedenle hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevirilmelidir. Her yaş kullanıma uygun ürünümüz, hem dış hem iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

İnternet sitemiz üzerinden güvenli ödeme yöntemlerimizden birini tercih ederek satın alabileceğiniz kız cinsiyet konfeti  ürünü için firmamız herhangi bir satış sınırı koymamıştır. Kutlamalarınız için dilediğiniz adette konfeti alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında bulunan Whats'App hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamızın İstanbul içi aynı gün teslimat fırsatından da faydalanabilirsiniz. 

Kız Cinsiyet Konfeti
0,00TL
950 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.