Sepetim

Kırmızı Meşale - Fitilsiz

Kırmızı Meşale - Fitilsiz

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden kırmızı meşale fitilsiz ürününü satışa sunmaktadır. Dış mekan eğlence ve kutlamalarınıza renk katacak ürünümüzü internet sitemiz üzerinden güvenli ödeme yöntemlerimizle satın alabilirsiniz. Ürün, sert bir zemine sabitlendikten sonra renkli kısmından ateşlenerek kullanılmaktadır. 

Venüs Havai Fişek tarafından üretilmiş olan ürünümüz ateşlendikten sonra 30 ila 45 saniye arasında kırmızı ateş ve kırmızı duman vermektedir.

İnternet sitemiz üzerinden kırmızı meşale fitilsiz ürününü dilediğiniz sayıda alabilirsiniz. Firmamız müşterilerine herhangi bir adet sınırı koymamaktadır. Ayrıca toplu siparişleriniz için ürün sayfasından ulaşabileceğiniz WhatsApp hattımızı kullanabilir, siparişlerinizi iletebilirsiniz. Sitemizde alışveriş yapmak için üye olmanıza gerek olmadığı gibi, üye olarak hoş geldin indiriminden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı Meşale - Fitilsiz
30,00TL
1660 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.