Sepetim

İç Mekan Volkan

İç Mekan Volkan

Furkan Havai Fişek, İç Mekan Volkan  ürününü sertifikalı satış güvencesiyle kullanıcılarına sunmaktadır. Ürün, üst tarafında bulunan ateşleme bölgesi vasıtasıyla ateşlendikten sonra yaklaşık 30 saniye boyunca kıvılcım ve yıldız efekti çıkartmaktadır. Venüs/Minori - Arif Coşkun tarafından gerekli kontrollerden geçilerek üretilen iç mekan konik volkan  ürünümüz, 3 metreye kadar yükselebilmektedir. 18 yaş altı kullanıma uygun olmayan silindir volkanın kullanım talimatları ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır.

Tekli satılmaktadır. 

Furkan Havai Fişek üzerinden ürünü satın almak için üye olmanıza gerek olmadığı gibi, tüm müşterilerimizin 400 TL üzeri alışverişlerde kargoları bedavadır, İstanbul içi verilen siparişlerde de banabikurye altyapısıyla aynı gün teslimat imkanı sizlere sunulmaktadır. Toplu alımlarınız için WhatsApp hattımıza ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizle dilediğiniz adette  volkan satın alabilirsiniz. 

İç Mekan Volkan
30,00TL
2799 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.