Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

Eğlence Paketim olarak uzun yıllardır eğlence ve havai fişek sektöründe hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren ve uygun fiyat politikası doğrultusunda faaliyet gerçekleştiriyoruz. Eğlence sektörüne yön veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin en kaliteli hizmeti alması adına çalışmakta ve yüksek kalitedeki ürünlerin sizlerle buluşmasına yardımcı olmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren, gerek online kanallar gerekse sipariş hattı üzerinden çalışan Eğlence Paketim, müşteri dostu fiyatlar doğrultusunda çalışmaktadır.  Her türlü havai fişek malzemeleri, volkanlar,  sis bombaları,  meşaleler, piratlar, torpiller ve daha fazlası web sitemiz aracılığıyla kısa süre içerisinde temin edilebilmektedir. Web sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişleriniz dilediğiniz adrese, teslimat süresi içerisinde teslim edilmektedir.  Sizler de kaliteli, müşteri memnuniyetine önem veren ve uygun fiyatlı bir hizmet arayışı içerisinde iseniz en özel günlerinizi Eğlence Sepetim ile taçlandırabilirsiniz!

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.