Sepetim

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Eğlence Paketim; havai fişek, torpil,  volkan, sis bombası, topaç, füze, pirat ve maytap olmak üzere çeşitli kategorilerde hizmet vermektedir.  Eğlence sektöründe oldukça aktif bir şekilde hizmet sunan ve  pek çok kişinin tercih ettiği ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde siz değerli müşterilere sunan Eğlence Paketim, gizlilik ve güvenliğe de önem vermektedir.

 

7/24 aktif bir şekilde çalışılmakta, faaliyet gerçekleştirilen tüm alanlarda online sipariş imkanı sunulmaktadır.www.eglencepaketim.com üzerinden eğlence sektöründe ihtiyaç duyulan ve talep edilen tüm ürünler tarafımızca tedarik edilmektedir. Firma olarak bizler Eğlence Paketim bünyesinde sizlerin güvenliğinizi sağlamakta ve gerekli gizlilik önemlerini almaktayız.

 

Sipariş sürecinde sizden aldığımız tüm bilgiler Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde korumakta ve verilerinizi üçüncü kişiler ile paylaşmamaktayız. Bu nedenle sipariş oluşturulurken verilen kişisel bilgiler korunmaktadır.   Onayınız alınmadan, haberiniz olmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilmemektedir. Ancak hesap oluşturma ve şifrenizi üçüncü kişilerle paylaşma konusunda sizlerin yükümlülüğünüz bulunmaktadır. Sorumlu olduğunuzu unutmamalı ve şifrenizi üçüncü kişiler ile paylaşmamalısınız. Firmamız www.eglencepaketim.com  üzerinden tüm bilgileri tarafınıza iletmekte ve sizlerin güvenliği için bilgilerinizi gizlilik ve güvenlik kuralları çerçevesinde depolamaktadır.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.