Sepetim

Erkek Cinsiyet Konfeti

Erkek Cinsiyet Konfeti
Erkek Cinsiyet Konfeti
Erkek Cinsiyet Konfeti
Erkek Cinsiyet Konfeti

Furkan Havai Fişek, internet sitesi üzerinden özellikle bebek cinsiyet öğrenme kutlamalarında sıklıkla tercih edilen  erkek cinsiyet konfeti ürününü satışa sunmuştur. Yıldönümü, düğün, evlilik teklifi gibi özel günlerinizde size eşlik edecek ürünümüz oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Bu kutlamalarda kullanılacak ise etiketin tamamen çıkarılması tavsiye edilir.  Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek patlatılır ve içerisindeki mavi renkteki kağıt parçacıkları dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır. Ürün hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevirilmesi önerilir, aksi takdirde yavaş çevirilen ürünlerde patlamama ihtimali eş zamanlı olarak azalır.  Her yaş kullanıma uygun ürünümüz, hem dış hem iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

İnternet sitemiz üzerinden güvenli ödeme yöntemlerimizden birini tercih ederek satın alabileceğiniz  erkek cinsiyet konfeti  ürünü için firmamız herhangi bir satış sınırı koymamıştır. Kutlamalarınız için dilediğiniz adette konfeti alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında bulunan WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamızın İstanbul içi aynı gün teslimat fırsatından da faydalanabilirsiniz. 

Erkek Cinsiyet Konfeti
30,00TL
1073 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.