Yediden yetmişe herkesin severek oynadığı torpiller, şakalaşmak için kullanılan en önemli oyun eşyalardan biridir. Özellikle düğün, festival gibi çeşitli eğlencelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca maçlarda, domuz ve balık avlamak adına da kullanılan bu ürünler, ses çıkarmak amacı ile de kullanılmaktadır. Gelenekselleşmiş bir oyun haline gelen bu torpiller, zararsız bileşenlerden meydana gelmektedir. Patlama özelliği ile diğer ürünlerden ayrılan bu ürünler, patlatılma özeliklerine göre farklı formlarda üretilmektedir. Ana malzemeleri barut olan ve ısıdan uzak tutulması gereken bu ürünlerin güvenli alanlarda patlatılması güvenlik için çok önemlidir. Bu ürünleri satın almak isteyenler ve torpil nereden satın? Sorusuna yanıt arayanlar sitemizi tercih edebilirler. İş güvenliği standartlarına uygun olarak hizmet veren firmamız, sertifikalı ve uygun fiyatlı olarak güvenli online satış hizmeti vermektedir.

Torpil Kutusunda Kaç Tane Var?

Eğlence, avlanma ve korkutma gibi çeşitli aktiviteler için kullanılan torpiller, her ne kadar gerekli güvenlik önlemleri alınarak üretilmiş olsa da kullanırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle çocuklar bir ebeveynleri ya da büyükleri olmadan güvenlikleri için bu ürünleri kullanmamaları gerekmektedir. Ayrıca torpil kapalı alanda kesinlikle patlatılmamalıdır. Sadece torpillerin açık arazilerde kullanılması gerekmektedir. Ürünler, üzerinde yer alan kullanım talimatlarına birebir uygun olarak kullanılmalıdır. Ayrıca ürün patlatılırken etrafta herhangi bir eşyanın ya da canlının olmaması gerekmektedir. Elektrik sistemlerinin ve doğalgaz sistemlerinin bulunduğu alanlarda torpillerin kesinlikle patlatılmaması gerekmektedir. Kişiler torpili fitilini ateşledikten sonra ise en az beş metre uzağa gitmelidir.

Peki torpil kutusunda kaç tane var? Sorusuna yanıt vermek gerekir ise; genelde bu ürünler, 20'li ve 40'lı paket olarak satılmaktadır. Fakat ürün özelliklerine göre farklı adetlerde de satışa sunulmaktadır. Bu konuda sitemizde yer alan birbirinden farklı ürünleri inceleyebilirsiniz. Her kullanıcının tercihlerine uygun farklı formlarda ürünlere ulaşmak sitemiz aracılığı ile mümkündür.

En Güçlü Torpil Hangisi?

Torpillerin kullanımı 18 yaşından büyük bireyler için uygundur. On sekiz yaşından küçük olan bireyler, sadece aktivitenin sağlıkları ve güvenlikleri için eğlence kısmında yer almalıdır. Bu torpiller ise belirli şartlar altında özel tesislerde üretilmektedir. Torpilin için yer alan barutların alev almaması ve bir tehlikeye yol açmaması için gerekli olan tüm tedbirlerin alınması gerekmektedir. Torpillerin üretimi tehlikeli madde üretim standartlarına ve iş sağlığı standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Bu konuda en güçlü torpil hangisi sorusunun cevabını arayan kullanıcılar ise güvenilir web sitemizi inceleyebilirler. Web sitemizde farklı özelliklere sahip gerekli tedbirler alınarak üretilen farklı formlara sahip torpiller bulunmaktadır. Bu torpillerin fiyatları ise üretim özelliklerine ve içinde yer alan ürün sayısına göre farklılık göstermektedir. Siz de güvenli ve farklı bir eğlence anlayışı için ya da avlanmak için torpil nerede satılır? Diyorsanız kaliteli ürün kataloglarımızı her zaman inceleyebilirsiniz.


İlgili içerikler:

  1. Meşale Ne İşe Yarar? Renkli Meşale Çeşitleri Nelerdir?
  2.  Fişek Bataryası Fiyatları