Özellikle Futbol gibi önemli müsabakalar bizim ülkemizde ve hemen hemen pek çok ülkede merakla takip edilir. Bu müsabakalarda kimi ülke taraftarları futbol geleneği üzerine maçlarını sakin bir şekilde izlerken kimi ülke taraftarları da özellikle bizim taraftarlarımız gibi bir şenlik havasında izler. Durum böyle olunca da her eğlenceli etkinlikte olduğu gibi parti malzemeleri ve piroteknik ürünler oldukça fazla sayıda tercih edilir. Bu ürünlerden en bilinenlerinin başında ise taraftar meşalesi gelmektedir. Özellikle yarattığı atmosfer sebebiyle harika görüntüler ortaya çıkaran bu taraftar meşalesi fiyatları ve taraftar meşalelerinin nasıl yakıldığına dair bir içerik hazırladık.

Taraftar Meşalesi Nasıl Yakılır?

Taraftar meşaleleri iki türlü olabilmektedir. Bu türlerin kendince özel yakılma stilleri bulunmaktadır. Kısaca şu şekilde sınıflandırabiliriz:

Fitilli Meşale

Bu ürün adından da anlaşılacağı gibi fitil vasıtasıyla ateşlenmektedir. Bu ürün düz bir zemine koyulur ve üstte bulunan fitili vasıtasıyla ateşlenir. Bu süreçte meşale ortalama olarak 30 – 45 saniye arasında yanar. Harika bir atmosfer yaratır.

Fitilsiz Meşale

Bu üründe aynı şekilde kullanılmaktadır. Sadece ateşlenirken bir fitil vasıtasıyla değil de renkli bölmesi kullanılarak uygulamaya geçilir. Aynı müthiş görsel efekti sağlayan bu ürün ile dikkatli şekilde kullanımda etkinliklerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Taraftar Meşalesi Fiyatları

Taraftar meşaleleri pek çok yerde satılabilmektedir. Hatta stadyum önleri gibi alanlarda da satılmaktadır. Ancak bu gibi alanlarda oldukça yüksek fiyatlar ile sunulmaktadır. Fakat özellikle bizim firmamızdan alacağınız meşaleler en uygun fiyatlar ile satıştadır. Toplu şekilde alışveriş yapabileceğiniz gibi tek tek satın alım imkanınızda bulunmaktadır. Özellikle bizlerden alacağınız ürünler güvenilir bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Yıllardır bu sektöre emek vermiş olan firmamız en uygun fiyatlı meşale ürününü en iyi şekilde sizlere sunacaktır.

Meşale fiyatları ise belirli zaman aralıkları ile güncellenmektedir. Bunda pek çok etmen bulunmaktadır. Firmamızda fitilli ve fitilsiz olarak satılan bu ürünlere hemen meşaleler sekmesinden kolayca erişip dakikalar içinde siparişini sağlayabilirsiniz.


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Pasta Üzerine Yazılan Yazılar – En Güzel Pasta Yazıları
  2. Eskiden Çocukların Oynadığı Oyunlar