Sis bombası eğlence sektörünün popüler ürünlerinden biridir ve sis bombası üretim şekli bazı faktörler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Bombanın şekli ve rengi üretimde farklılığa sebep olmaktadır. Sis bombası gerekli izinlere sahip fabrikalar tarafından üretilmektedir. Sis bombası üretimi bazı tehlikelere sahip olduğu için bu fabrikalar belirli aralıklarla denetime tabi tutulmaktadır. Fabrikanın üretimi gerekli şekilde yapmaması çevreye ya da çalışanlara zarar verebilecek sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebeple patlayıcı bir niteliğe sahip olan sis bombalarının üretimi bazı kriterler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Sis bombası satın alınırken alışveriş yapılacak firmanın dışında üretici firmaya da dikkat etmek gerekmektedir. Bu fabrikanın gerekli kurallara riayet edip etmediği kontrol edilerek alışveriş yapılmalıdır. Furkan Havai Fişek, tarafından kullanıcılara sunulan tüm sis bombası ürünleri gerekli kurallar çerçevesinde işleyiş gösteren firmalar tarafından üretilmektedir. Bu sebeple firmamız aracılığıyla satın alacağınız ürünler firma güvencemizin dışında üretici firmanın da güvencesi altındadır. İnternet sitemiz üzerinden dilediğiniz renk ve modelde sis bombasını inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Sis Bombası Üretimi

Sis bombası üretimi bazı kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Sis bombası üretim şekli fark etmeksizin uzmanlar aracılığıyla üretilmektedir. Fabrikalarda bu ürünlerin üretimi muhakkak kimyagerler ve piroteknik bilimi uzmanları aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Sis bombası üretimi yapan fabrikalar şehirden uzak yerlerde bulunmakta ve insan ya da çevre sağlığını tehdit eden atıklar gerekli yöntemlerle imha etmektedir.  Ayrıca sis bombası üreten fabrikalar şehirden uzak yerlerde, sanayi bölgelerinde bulunmaktadır. Gerekli denetimlere tabi tutulan firmalar insan ya da çevre sağlığını tehdit eden atıklarını çeşitli yöntemlerle imha etmektedir.  

Sis bombası üretim şekli içerisinde yapılacak bir hata, fabrika içerisinde bulunan çalışanların sağlığını ya da çevreyi tehdit edebilecek sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebeple patlayıcı bir ürün olan sis bombalarının üretimi hakkında bir dizi kural bulunmaktadır. Sertifikalı üretim yapan tüm firmalar bu kurallara riayet etmekte ve faaliyetlerini bu kurallar çerçevesinde sürdürmektedir. Yetkili kurumlar tarafından düzenli aralıklarla yapılan denetimlerde kuralsız bir durum tespit edildiğinde ise, fabrikaya ceza verilmekte ve üretimi durdurulmaktadır.

Sis Bombası Kullanım Alanları

Sis bombaları, üzerlerinde bulunan fitil vasıtasıyla ateşlendiklerinde içerdikleri renkli dumanları dışarıya salan ürünlerdir. Bu ürünler kullanılarak organizasyon ve eğlencelerde estetik ortamlar oluşturmak mümkündür. Her ne kadar eskiden kısıtlı bir kullanım alanına sahip olsa da, günümüzde renklerinin de çeşitlenmesiyle birlikte sis bombası kullanımı oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ayrıca sis bombası kullanımı herhangi bir uzmanlık da gerektirmemektedir. 18 yaşından büyük olan herkes kolay bir şekilde sis bombası kullanabilir. Bu kolay kullanım imkanı da sis bombasına yaygınlık kazandırmakta, her türlü organizasyonda kullanılabilir hale getirmektedir.

Sis bombası yalnızca dış mekan eğlencelerinde değil fotoğraf çekimlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması konsept fotoğraf çekimi ihtiyacı doğurmuştur. Pek çok kullanıcı da fotoğraflarına farklı bir ambiyans katmak için sis bombalarını kullanmaktadır. Profesyonel fotoğraf çekimleri için de sis bombaları oldukça kullanışlı bir üründür. Düğün ve nişan çekimlerinde, mezuniyet fotoğraflarında da sis bombaları kullanılmaktadır. Sis bombası kullanım alanları genel itibariyle şu şekilde sıralanabilmektedir:

·         Düğünler

·         Nişanlar

·         Kına geceleri

·         Asker uğurlamaları

·         Maç kutlamaları

·         Askeri tatbikatlar

·         Açılışlar

·         Milli bayramlar

·         Mezuniyetler

·         Doğum günü partileri

·         Spor müsabakaları

Nasıl Sis Bombası Satın Alabilirim?

Sis bombaları oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ve sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan ürünlerdir. Fakat kalitesiz ürünler tercih edilirse tehlikeli durumlar oluşabilecektir. Bu sebeple sis bombası satın alınırken sis bombası kalitesi, sis bombası üretim şekli ve üretici firmaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde kişi ve çevre sağlığına zarar verecek durumlar ortaya çıkabilecektir.

Furkan Havai Fişek kullanıcılarına sertifikalı ve garantili bir satış hizmeti sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden dilediğiniz renk ve modelde sis bombasını kolaylıkla satın alabilirsiniz. Firmamız kullanıcılarına ürün güvencesinin yanı sıra ödeme güvencesi de sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden talep ettiğiniz sis bombası hakkında detaylı bilgi alabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizden birini tercih ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız kullanıcılarına İstanbul içi aynı gün teslimat ve 150 TL ve üzeri kargo bedava kampanyalarını da sunmaktadır. 


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Sis Bombası Tarihçesi
  2. Sis Bombası Yönergeleri Kanunları