Sis bombası eğlence sektöründe sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir ve sis bombası kullanırken dikkat edilmesi gerekenler sis bombası ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu noktalara dikkat edilmemesi durumunda temelde sağlığa ya da çevreye bir zararı olmayan sis bombaları çeşitli zararlara sebep olabilecektir. Bazı sis bombaları elde kullanıma uygunken bazıları değildir. Bu kriter dikkate alınarak sis bombası kullanılmalı, kapalı alanda sis bombası patlatılmamalıdır.

Sis bombası kullanım talimatları çerçevesinde kullanılması gereken bir üründür. Aksi halde ateşleyen kişiye ya da çevreye zarar verebilecektir. Yalnızca dış mekanlarda kullanılabilecek sis bombalarının pek çok farklı renk ve modeli bulunmaktadır. Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden bu model ve renkleri inceleyebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm sis bombaları gerekli kalite kontrol testlerinden geçirilmiştir. Firma güvencemiz altında olan sis bombası ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Sitemize üye olmadan alışveriş yapabileceğiniz gibi, sitemize üye olarak yeni üyelerimize özel sunduğumuz hoş geldin indiriminden de faydalanabilirsiniz.

Sis Bombası Kullanım Talimatları

Sis bombaları oldukça kolay kullanıma sahiptir fakat sis bombası kullanırken dikkat edilmesi gerekenler uygulanmazsa bomba gereken şekilde patlamayacak ve işlevsizleşecektir. Sis bombası kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bombanın elde kullanıma uygun olup olmadığıdır. Elde kullanıma uygun olmayan bir ürün elde kullanılırsa kişi için tehlike oluşturabilecektir. Sis bombası kullanım talimatları şu şekilde özetlenebilir:

·         Bomba üzerinde yer alan talimatlar dikkatli bir şekilde okunmalıdır çünkü üründen ürüne kullanım talimatları farklılık gösterebilir.

·         Sis bombaları yoğun bir sis ihtiva etmektedir. Bu sebeple kapalı alanda kullanıma uygun değildir. Sis bombası için gereken açık ortam sağlanmalıdır.

·         Bomba üzerinde bulunan fitil vasıtasıyla ateşlenmelidir.

·         Ateşlendikten 30 ila 45 saniye sonra bomba patlayacak ve içinde bulunan renkli duman dışarı çıkacaktır.

·         Ürünün dumanı sona erdikten sonra atıklar toplanmalı ve atılmalıdır.

Sis Bombası Çeşitleri

Sis bombaları günümüz eğlence sektöründe sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Yalnızca eğlence sektöründe değil, askeri amaçla ya da fotoğrafçılıkta da sis bombası kullanımı mümkündür. Sis bombalarının temelde 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri silindir sis bombası iken diğeri fitilli sis bombasıdır. Bu iki modelin farklı şekillerindedir, biri silindir şekilde tasarlanmış iken diğeri bomba görünümündedir. Silindir şekilli sis bombaları elde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Fakat fitilli sis bombaları belirli bir yere sabitlenerek ve sis bombası kullanırken dikkat edilmesi gerekenler uygulanarak kullanılmalıdır. Aksi halde kişinin elinde patlayacaktır. Bu da hem ateşleyen kişinin elinin yüksek dozda ısıya maruz kalmasına hem de renkli dumanın kişiye sinmesine sebep olacaktır.

Sis bombaları birbirinden renkleri ile ayrılmaktadır. Her türlü organizasyonda kullanıma uygun pek çok farklı renkte sis bombaları bulunmaktadır. Kırmızı, kırmızı, mavi, turuncu,  mor, yeşil, beyaz, sarı, siyah ve pembe renklerde sis bombaları üretilmektedir. Yalnızca düğün, nişan, kına gecesi, asker uğurlaması, maç kutlaması gibi dış mekan organizasyonlarında değil, fotoğraf çekimlerinde de sıklıkla sis bombası kullanıldığı görülmektedir. Sis bombaları patlatıldıklarında ortamda hoş bir ambiyans yaratması sebebiyle, konsept fotoğraf çekimlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Sis Bombası Fiyatları

Sis bombası fiyatları üründen ürüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bu fiyat değişimde sis bombasının ebatı, modeli ve rengi etkili olmaktadır. Ürünün fitilli mi yoksa silindir mi olduğu da fiyat üzerinde etkili olan kriterlerden biridir. Ayrıca aynı anda birden fazla renk duman salabilen sis bombaları da mevcuttur, fiyatları da buna göre belirlenmektedir. Fakat sis bombası alırken ürünün kalitesi fiyatından ön planda tutulmalıdır. Aksi halde işlevsiz, bozuk ya da ateşleyen kişiye zarar verebilecek ürünler satın alınabilecektir.

Furkan Havai Fişek, kullanıcılarına uygun fiyat ve yüksek kalitede sis bombası satışı yapmaktadır. Pek çok renk ve modelde sis bombasını kullanıcılarına sunmakta olan firmamız aracılığıyla dilediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almanız da mümkündür. İnternet sitemiz üzerinden kolayca alışveriş yapabilir ve güvenli ödeme imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmadan alışveriş yapabileceğiniz gibi, üyelik açarak yeni üyelerimize özel sunduğumuz hoş geldin indiriminden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca firmamız İstanbul içi aynı gün teslimat ve 150 TL üzeri kargo bedava fırsatlarını da kullanıcılarına sunmaktadır. 


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. İç ve Dış Mekan Volkanlar Yönergeleri Kanunları
  2. Sis Bombası Nasıl Kullanılır?