Özel günler için onlarca kutlama eşyası ve parti malzemesi bulunmaktadır. Bu ürünler ortamın ambiyansını oldukça etkilemekte ve özellikle fotoğraflarda güzel bir görüntü yaratmaktadır. Düğün, Nişan, Sünnet ve Doğum Günü gibi aklınıza gelebilecek pek çok etkinlik için dilediğiniz kutlama malzemesini kullanabilirsiniz. Ayrıca bunların hemen hemen hepsi sitemizde de bulunmaktadır. Ancak son dönemde kullanımı gittikçe artan bir parti malzemesi bulunmaktadır. Bu malzemenin adı ‘’Silindir Volkan’dır’’. Oldukça dikkat çekici ve kolay kullanımı olan bu ürün aynı zamanda çok da uygun fiyatlıdır. Bu sebeple çok az ücretlere uzun süreli bir görsel şölen yakalayabilirsiniz. Peki, Silindir Volkan Nedir? Nasıl Kullanılır? Bunlar ve daha birçok sorunuzun cevabını sizler için derledik. Hemen göz atalım.


Silindir Volkanlar Nedir?


Silindir Volkan adından da anlaşılacağı gibi silindir şeklinde olan volkan malzemelerine verilen isimdir. Bu türden malzemeler açık havalarda düz ve sağlam bir zemin üzerine sabitlenerek kullanılır. Çocuklardan uzak tutulması gereken bu ürün pek çok özel gününüzde ya da fotoğraf çekiminde harika bir görsel estetik sunmaktadır. Kolayca erişebileceğiniz bu ürün Furkan Havai Fişek firmamızda da yüksek stokta ve uygun fiyatta satılmaktadır.

Silindir Volkanlar Nasıl Kullanılır?


Öncelikle belirtmek isteriz ki pek çok parti malzemesi gibi bu ürünümüzü de çocukların erişemeyeceği yerlerde tutmalısınız. Ayrıca kullanacağınız zamanlarda da öncelikle çocuğunuzu uzak bir yerde tutmalı hatta ortamda birinin yanında bırakmalısınız. Bu şekilde aniden ürüne doğru koşmaya başlamasını önlemiş olursunuz. Bunun dışında kullanımı oldukça kolaydır ve amatör kişilerce de kullanılabilmektedir.


Kullanım: Ateşleme fitilini dikkatli bir şekilde yaktıktan sonra ürün çok kısa süre içerisinde kıvılcım ve efekt çıkarmaya başlayacaktır. Bu efekt almış olduğunuz ürüne göre değişebilmektedir. Ürünü ateşlediğiniz anda uzaklaşmalı ve yaklaşık olarak 5 – 10 metre mesafesinde kimseyi bulundurmamalısınız. Oluşabilecek aksiliklerin önüne en kolay şekilde böyle geçebilirsiniz. Ayrıca dışarı kullanım ve büyük düğün salonu gibi yerler için uygundur ve çevresinde kıvılcım ile ateşlenebilecek herhangi bir madde asla bulunmamalıdır. 18 yaş altı için uygun değildir ve ateşlendiği zaman 3 metre yüksekliğe ulaşıp 30 saniye boyunca yanmaktadır. Ürünün kullanım talimatı ambalajda bulunmaktadır.

Silindir Volkan Nerelerde Kullanılır?


Silindir Volkanlar aklınıza gelebilecek hemen hemen her açık hava etkinliğinde kullanılmaktadır. Etrafında tutuşabilecek herhangi bir madde bulunmadığı takdirde güvenle kullanabilirsiniz. En popüler kullanım alanlarından bazıları şunlardır: Düğün girişleri ve dans dönemi, Asker uğurlaması sırasında, Her türlü fotoğraf çekimi, Nişan Organizasyonları, Kına Organizasyonları vb. Ayrıca büyük düğün salonları gibi yerlerde de kontrollü şekilde güvenle kullanabilirsiniz. 


En Uygun Fiyatlı Silindir Volkan


Firmamız Furkan Havai Fişek olarak bizler her zaman en iyi ürünü en iyi fiyatlara sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bu ürünlerimizden bir tanesi de ‘’Silindir Volkan’’ modelidir. Seçeceğiniz tür ve tarzdaki volkan modeline piyasa fiyatlarının altında hızlı kargo fırsatı ile firmamız güvencesi sayesinde ulaşabilirsiniz. Hemen ilgili kategorimizi inceleyin ve dilediğiniz gibi sipariş verin.İlginizi çekebilecek gönderiler:
  1. Işıklı ve Renkli Topaç Nedir? Nasıl Kullanılır?
  2. Suda Patlayan Torpil Nedir? Nasıl Kullanılır?