Parti malzemeleri denildiğinde aklımıza onlarca farklı türde ürün gelmektedir. Bu ürünler kişilerin tercihine göre olabileceği gibi ortamın müsaitliğine göre de değişkenlik gösterebilir. Örneğin havai fişek gibi paylayıcı malzemeler kapalı ortamlarda tercih edilemezken, pasta maytabı gibi ürünler dikkatli şekilde kullanılarak kapalı ortamlarda tercih edilebilir. Bu gibi koşullar ve etkinliğin ne ile ilgili olduğu gibi durumlar değişkenlikler gösterebilir. Fakat kesin olan bir konu var ise o da hem görsel hem ses gibi konular açısından parti malzemeleri her zaman ortamı daha da güzelleştirmiştir. Bugünkü konumuzda değineceğimiz ürün ise Pirat’tır. Detaylı bir inceleme için hemen devam edelim.

Pirat Nedir?

Eğlence sektöründe git gide popülerliğini arttıran ve her yaş gurubundan kişi için tercih edilen Piratlar oldukça eğlenceli malzemelerdir. Bu malzemeler ateşlendiğinde ses ve görsel açıdan etkileyici bir hava katmaktadır.

Piratlar Nerelerde Kullanılabilir?

Pirat, eğlence sektöründe pek çok alanda kullanılmaktadır. Ancak belirtmemiz gerekir ki, açık hava etkinliklerinde kullanmak için uygundur. Örneğin açık havada bir arkadaşınızın doğum gününde güvenle kullanabilirsiniz. Ya da buna benzer aklınıza gelebilecek pek çok etkinlikte piratlar kullanılabilmektedir. Toplu ürün halinde satılan bu parti malzemeleri art arda kullanılmasıyla da uzun süre keyifli zaman geçirtebilmektedir.

 Pirat Kullanımı Nasıldır?

Öncelikle belirtmeliyiz ki buraya yazdıklarımız haricinde paketin üstünde bulunan kullanım talimatını dikkatli şekilde okumalısınız. Muhakkak dış mekan eğlencelerinizde kullanmalısınız. Kapalı ortamlar için uygun değildir. Çocukların kesinlikle ulaşamayacağı yerlerde bulunmalı ve kullanımını bir yetişkinin yapmasını sağlamalısınız.

Kullanım aşaması ise; Ateşleme fitili pirat’ın üstünde bulunmaktadır. Bu kısmı ateşlemeden önce etrafta kimsenin olmadığına dikkat edin. Fitili ateşlediğinizde de hemen 10 metre kadar geriye çıkın ve patlamasını bu mesafeden izleyin. Ürün ateşlendiğinde art arda patlama sesleri çıkarmaktadır. Bu sebeple bunlar tamamen kesilene kadar yanına yanaşmayın ve güvenliğinizi sağlayın.

Uygun Fiyatlı Pirat Satın Al

Firmamız tüm parti ürünlerinde olduğu gibi piratlarda da piyasanın oldukça altında satış fiyatları sunmaktadır. Partilerin olmazsa olmazı piratları hemen inceleyerek istediğiniz modelde ve pakette sipariş verebilirsiniz.


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Torpil Nereden Satın Alınır
  2. Evlilik Teklifinde Kullanılan Malzemeler – Etkileyici Evlilik Teklifi İçin Eşyalar