Maytap yönergeleri kanunları dikkate alınarak kullanıldığında oldukça kolay kullanıma sahip bir üründür. İnce kısmından ateşlenerek kullanılan ve renkli kıvılcım efektleri çıkartan maytaplar, özellikle doğum günleri için vazgeçilmez ürünlerdir. Maytaplar ateşlendiği zaman kıvılcım efekti çıkartan yanıcı bir maddedir. Bu sebeple tıpkı üretim aşamasında olduğu gibi kullanım aşamasında da bazı kurallar belirlenmiştir.

Maytap yönergeleri kanunları çerçevesinde kullanılmadığı takdirde kişilere zarar verebilecektir. Fakat ürünler küçük ebat ve efekte sahip oldukları için verecekleri zarar da bu doğrultuda olacaktır. Yine de maytap kullanılmadan önce ürün ambalajında yer alan kullanım talimatları dikkatli bir şekilde okunmalı ve maytabın ateşlenmesi bu kurallar çerçevesinde yapılmalıdır.

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden kullanıcılara sunulan tüm maytap ürünlerinin ambalajlarında kullanım talimatları yer almaktadır. Sitemiz üzerinden dilediğiniz maytap modelini inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla satışa sunulan tüm ürünlerimiz firmamız güvencesi altındadır ve gerekli kalite kontrol testlerinden geçirilerek kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Maytap Kullanım Talimatları

Maytaplar kullanımı oldukça kolay ve pratik ürünlerdir. Dilediğiniz mekan ve zamanda maytap yakmanız ve maytabın efektiyle ortama renk katmanız mümkündür. Maytaplar, ince uçları vasıtasıyla ateşlenir ve aktif olana kadar ateşle temas halinde bulundurulur. Aktif olduktan sonra ise yaklaşık 30 saniye boyunca çeşitli renklerde kıvılcımlar çıkaracaktır. Ürünün patlayıcı ya da yanıcı maddelerin yanında kullanımı uygun değildir.

Maytap yönergeleri kanunları incelendiğinde, maytabın hem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygun olduğu görülmektedir. Bu durum ise maytabın kullanım alanını genişletmekte, talep edilen her alanda maytap kullanımına olanak sağlamaktadır. Ayrıca maytabın yaşı küçük kişiler tarafından kullanımı da herhangi bir sakınca yaratmamaktadır.

Maytap genel olarak yaş pastalar üzerinde kullanılan bir ürün olduğu için, her maytabın pasta üzerinde kullanıma uygun olmadığının belirtilmesinde fayda vardır. Pasta üzerinde kullanıma uygun olan maytaplar, pasta maytabı olarak satışa sunulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden pasta maytabı modellerini inceleyebilir, dilediğiniz adette maytap alışverişi yapabilirsiniz.

Maytap Ateşlenirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maytaplar günümüz eğlence sektöründe her alanda kullanılabilecek ürünlerdir. Hem dış mekan hem de dış mekan kullanımına uygun olan bu ürünlerin en sık tercih edildiği alan doğum günleridir. Doğum günlerinin yanında kutlamalarda, düğün, nişan, kına gecesi gibi etkinliklerde maytap kullanımı da yaygındır. Bayram kutlamalarında da yaşça küçük kişilerin kullanımına uygun olan maytaplar sıkça tercih edilmektedir.

Her ne kadar maytaplar kolay kullanıma sahip ürünler olsalar da, maytap kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Bu noktalara dikkat edilmediği takdirde kişi üzerinde büyük zararlar meydana gelmeyecek olsa da, çevrede bulunan eşyalara zarar gelebilecektir. Maytap yönergeleri kanunları incelendiğinde maytap kullanırken dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

·         Maytap pasta üzerinde kullanılacaksa muhakkak pasta maytabı kullanılmalıdır.

·         Üretim yapan firmaya göre maytap kullanımı farklılık gösterebilir. Bu sebeple maytap ateşlenmeden önce muhakkak ürün ambalajı üzerinde yer alan kullanım talimatları dikkatli bir şekilde okunmalıdır.

·         İvedi bir şekilde ateşlenmeyecek olan maytaplar kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

·         Maytabın doğru şekilde aktif olabilmesi için ince kısmından ateşlenmelidir.

·         Maytaplar 10 yaşından küçük kişilerin eline verilmemelidir.

Maytap Nasıl Satın Alınır?

Maytap satın almadan önce, alışveriş yapılacak olan firmanın piroteknik ürün satışı için gerekli sertifikalara sahip olup olmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde maytap yönergeleri kanunları uygulansa bile çeşitli sorunlar ortaya çıkabilecektir. Ayrıca ambalajında yırtık olan, ıslanmış ürünler de satın alınmamalıdır.

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden maytap satın almak mümkündür. Ayrıca sitemiz çoklu ürün almak isteyen müşterilerine Whatsapp hattı üzerinden toplu sipariş fırsatı da sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden talep ettiğiniz ürünü sepete ekleyebilir, güvenli ödeme imkanlarımızdan birini tercih ederek satın alabilirsiniz.

Sitemiz aracılığıyla satın alacağınız tüm ürünler marka güvencemiz altında satışa sunulmaktadır. Ayrıca satışa sunulan tüm ürünlerimiz gerekli kalite kontrol testlerinden geçerek  kullanıcılarına sunulmaktadır. İnternet sitemize üye olmadan, misafir girişi yaparak maytap alabileceğiniz gibi, üye olarak yeni üyelerimize özel sunduğumuz 20 TL hoş geldin indiriminden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca firmamız, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 150 TL ve üzeri kargo bedava kampanyalarını da kullanıcılara sunmaktadır. 


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Maytap Üretim Şekli
  2. Havai Fişek İçin İzin Gerekli mi?