Öğrenim hayatımızda en iyi arkadaşlıklarımızı ettiğimiz ortamlardan birisi şüphesiz ki lise zamanlarıdır. Bu yaş aralığında hem olgunlaşmaya başlar, hem de arkadaşlarımızla çok daha fazla etkinlikler yapabilecek özgürlüğe kavuşuruz. Üstüne üstlük tam olarak 4 sene okunan bu okul serüveninde okul bitiminde ayrılıklar da çok zor olmaktadır. Bu sebeple herkesin bir arada olacağı bir parti ortamı hazırlamak isteriz. Peki, parti olarak nereyi tercih etmeliyiz? Lise mezuniyet fikirleri nelerdir, Kutlama malzemeleri nelerdir? Hemen göz atalım.

Lise Mezuniyet Fikirleri

Lisenin son sınıfının bitimine çok az süre kalan herkes farklı bir şekilde veda partisi yapmak ister. Kimi sınıflar Yat kiralar kimi sınıflar bir mekanı kapatır kimileri ise açık havada bir etkinlik alanı tutar. Etkinliğe katılacak herkesin fikirleri alınıp ortak görüşe göre kararlar alınır. Peki, sizin için en iyisi hangisi? Hemen bu 3 maddeyi inceleyelim.

Yat Kiralamak

Son yıllarda en çok tercih edilen lise mezuniyet kutlama alanlarından birisi şüphesiz ki yattır. Bunun en büyük sebebi ise özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız, arkadaşlarınız boğaz manzarasında veda edip burada eğlenmektir. Kişi sayınıza göre ayarlayabileceğiniz bu Yatlarda harika müzikler ve kokteyl eşliğinde müthiş bir manzaraya karşı eğlenebilirsiniz.

Kapalı Mekan Tutmak

Bir diğer çok fazla seçilen kutlama çeşitlerinden birisi bir mekanı kapatmaktır. Bu şekilde sadece siz ve sınıf arkadaşlarınızın bulunduğu bir alanda gönlünüzce eğlenebilir ve danslar edebilirsiniz. Üstelik kapalı havada yapacağınız bir etkinlik sizleri olası kötü hava koşullarına karşı da koruyacaktır.

Açık Hava Etkinlikleri

Pek çok açık alan günübirlik kiralanabilmektedir. Havanın iyi olduğundan emin olduysanız kesinlikle çimenlik ve açık bir alanı tercih edebilirsiniz. O alanda bulunan ses sistemi ile istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Bu gibi alanlarda çok rahat şekilde havai fişek, dış mekan volkan ve torpil gibi aletleri kullanabilirsiniz.

Lise Mezuniyeti Kutlama Malzemeleri

Açık hava, kapalı mekan, yat ya da her ne şekilde lise mezuniyetini kutlayacak olursanız olun ortamı güzelleştirmek için parti malzemelerinden faydalanmalısınız. Bu gibi malzemeler ortamı dakikalarda harika bir hale sokacak ve sizler için müthiş fotoğraflar çekilme imkanı sunacaktır.

Bu kutlama malzemelerinden bazıları şunlardır:

·         Havai fişek

·         Dış mekan volkan

·         Torpil

·         Renkli sis bombaları

·         Maytap

·         Meşale

Bu ürünlere arasından istediğini seçip müthiş bir ortam yaratabilirsiniz. Üstelik bu ürünleri bizim internet sitemiz üzerinden şu an hiçbir yerde olmayan fiyat garantileri ile hemen satın alabilirsiniz.


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Mezuniyet İçin Kutlama Malzemeleri Nelerdir? Nereden Satın Alınır?
  2. Kına Gecesi İçin Değişik Sürprizler | Kına Gecesi Fikirleri