Eski yıllardan bugüne kadar gelen oyuncaklardan bir tanesi de topaçlardır. O zamanlar tahtadan olan ve topaca ipin sarılıp yere hızlıca bırakılmasıyla oynanan topaçlar en efsane oyuncaklar arasınaydı. Böylesine tutulan bir oyuncak tabii ki günümüzde de bir şekilde bulunmalıydı. Zamanımızın teknolojisi her şeye etki etmişken topaçlar üzerinde de elbette biraz farklılıklar oldu. Özellikle eğlence ve gösteri açısından artık daha çok kullanılan topaçlar gittikçe popülerliğini arttırmaktadır. Firmamız da bu ilgi ve alakadan dolayı ürün çeşitliliğini arttırmaktadır ve Işıklı ve kıvılcımlı Topaç modellerini sunmaktadır. Peki, detaylı şekilde öğrenmek isteyenler için, Işıklı ve Renkli Topaç Nedir? Nasıl Kullanılır? Hemen bir göz atalım.


Işıklı Topaç Nedir?


Işıklı ve renkli topaç olarak da geçen bu ürünümüz fitilinden ateşlendikten sonra bir süre kendi etrafında döner ve bu süre zarfında kıvılcımlar yayar. Pek çok organizasyonda kullanılan ve özellikle toplu şekilde kullanıldığında unutulmaz fotoğraflar yakalanmasını sağlayan bu ürün firmamız tarafından çok sayıda ve çeşitte satışa sunulmuştur.

Işıklı ve Kıvılcımlı Topaç Nerelerde Kullanılır?


Bu topaçlar oldukça işlevsel ve etkili olduğu için aklınıza gelebilecek açık hava etkinliklerinin tümünde kullanılabilmektedir. Düğün fotoğrafları gibi durumlarda daha güzel bir görsellik yaratmak için ya da asker uğurlaması sırasında eğlence amaçlı kullanılabilir. Bunların yanı sıra çocukların, doğum günleri ya da açık havada ki sünnet törenleri gibi etkinliklerde oldukça hoşuna gitmektedir.
Fakat unutmayın ki bu ürün her ne kadar amatör kullanım için uygun olsa da çocukların kullanımına bırakılmamalı mutlaka bir yetişkin tarafından ateşlenmelidir. Bu ve daha pek çok etkinlik için bu topaçlar güvenle kullanılabilir.

Işıklı ve Renkli Topaçlar Nasıl Kullanılır?


Işıklı Topaçların kullanımı oldukça kolaydır ve ürünümüz amatör kişilerin kullanımı için uygundur. Kısaca belirtmek gerekirse; Ürünümüz üzerinde bulunan fitil vasıtasıyla ateşlenmektedir. Bunun ardından çok kısa süre sonra, bir süre hem kendi etrafında dönmekte, hem de etrafa kıvılcımlar saçmaktadır. 

Ürünün bir diğer özelliği ve piroteknik ürünler arasında popüler olmasının sebebi ise döndüğü sırada kıvılcımlar çıkarırken bu kıvılcımların renkli şekilde olmasıdır. İsteğinize göre pek çok renk çeşidi ile özgürce kutlamalarınızı ve etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kullanım talimatını dikkate alarak kullanmanız da işinizi garantiye almanızı sağlayacaktır. Bu talimatlar ambalajın üzerinde bulunmaktadır. Her türlü ihtimale karşı da küçük çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlerde bulundurun ve ateşlemeyi mutlaka bir yetişkine yaptırın.

Bu saydığımız ürün özelliklerine ve çeşitliliğine hemen firmamız sayesinde ulaşabilirsiniz. İşini piroteknik üzerine kurgulamış ve sektörde adından söz ettiren firmamız ile her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünlere ulaşın. Hemen şu an Topaçlar sekmesine basarak tüm Renkli Topaç ürünlerimizi inceleyin ve güvenle satın alın.İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Pasta Maytabı Nedir? Nerelerde Kullanılır? Nasıl Yakılır?
  2. Silindir Volkan Nedir? Nasıl Kullanılır?