İç ve dış mekan volkanlar günümüzde sıklıkla tercih edilen piroteknik ürün modellerinden biridir, peki iç ve dış mekan volkan nasıl kullanılır? Volkanlar, eğlence organizasyonlarınızda görkemli bir ambiyans yaratmak için kullanılabilen ürünlerdir. Pek çok çeşit ve modele sahip olan volkanlar, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. 18 yaşından büyük olan herkes kolayca volkan patlatabilir. Volkan ürünlerini kullanmak için herhangi bir eğitim almaya ya da uzmanlığa gerek yoktur.

İç ve dış mekan volkan modelleri Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünlerde iç ve dış mekan volkan nasıl kullanılır ve kullanırken nelere dikkat etmek gerekir gibi sorulara cevap da bulabilirsiniz. Ayrıca firmamız kullanıcılarına tamamen sertifikalı ve güvenli bir satış hizmeti sunmaktadır. Tüm ürünlerimiz, gerekli kalite kontrol testlerinden geçirilmekte ve kullanıcılarımıza bu şekilde iletilmektedir. 

İç ve Dış Mekan Volkan Kullanımı

İç ve dış mekan volkanlar, oldukça kolay bir kullanıma sahip olmakla beraber piroteknik ürün kategorisinde yer aldığı için dikkatli kullanılması gereken ürünlerdir. Volkan kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ateşleme alanında patlayıcı ya da yanıcı herhangi bir madde bulunmaması gerektiğidir. Aksi halde volkan ateşlendikten sonra ortaya çıkan kıvılcım bir yangına sebebiyet verebilecektir. Ayrıca volkanı ateşlemekten sorumlu olan kişi 18 yaşından küçük olmamalı, yalnızca dış mekan kullanımına uygun olan ürünler hiçbir şekilde iç mekanda kullanılmamalıdır.

İç ve dış mekan volkan kullanımı bazı noktalarda birbirinden farklı olabilmektedir. İç mekan volkanlar kapalı alanda da kullanıma uygun oldukları için daha az kıvılcım efekti verirken; dış mekan volkan ürünleri daha gösterişli efektlere sahiptir.  Bu sebeple 2 volkan çeşidi kullanılırken dikkat edilmesi noktalar farklıdır. Fakat temel olarak her iki volkan da yanıcı ve patlayıcı maddelerden uzak tutulmalı, elde değil düz bir zeminde ve sert cisimlerle ateşlenerek kullanılmalıdır.

İç ve Dış Mekan Volkan Modelleri

Piroteknik bilimi geliştikçe iç ve dış mekan volkan ürünleri de çeşitlenmektedir. Pek çok firma tarafından iç ve dış mekan volkan ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Bu noktada kullanıcıların volkan satın alırken dikkat etmeleri gereken çok önemli bir husus bulunmaktadır. Piroteknik ürün alışverişi yalnızca sertifikalı satış yapan firmalar aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.  Aksi halde ürününüz gereken performansı göstermeyebilir. Furkan Havai Fişek kullanıcılarına tamamen sertifikalı bir satış sunmaktadır. Piroteknik ürün satışında gerekli izinlere sahip olan firmamız tarafından kullanıcılara sunulan volkan modelleri şu şekilde sıralanabilir:

·         Dış mekan volkan: Açık alanda yapılacak organizasyon ve eğlenceler için uygundur.  Internet sitemiz üzerinden birçok farklı dış mekan volkan modelini inceleyebilir, etki alanına göre talep ettiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

 

·         İç Mekan Volkan: İç mekan volkan ürünleri dış mekan kullanımına uygun olduğu gibi kapalı alanlarda da kullanılabilmektedir. Etki alanı daha dar olduğu için kapalı alanda herhangi bir tehlike yaratmayacak ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

·         Çift efektli volkan: Firmamız kullanıcılarına aynı anda iki farklı efekt çıkaran volkan modellerini de sunmaktadır. Internet sitemiz üzerinden hem yıldız hem de kıvılcım efekti çıkartan volkan modellerimizi inceleyebilirsiniz.

·         Elektrikli Silindir Volkan: Furkan Havai Fişek ateşlendikten sonra ateş püsküren silindir volkan modelini de satışa sunmaktadır.

İç ve Dış Mekan Volkan Kullanım Alanları

Iç ve dış mekan volkan ürünleri günümüzde her türlü eğlence için kullanılabilecek ürünlerdir. Dilerseniz iç mekan ürünü satın alarak salon düğünlerine, kına gecelerine ya da evinizde yapacağınız doğum günü partilerine farklı bir ambiyans katabilir, dilerseniz dış mekan volkan ürünüyle görkemli gösteriler düzenleyebilirsiniz. Volkan ürünlerini kullanarak ışıklı yol gibi daha büyük figürler oluşturabilir, maç kutlamalarında renkli bir ortam yaratabilirsiniz. Volkan kullanımı herhangi bir uzmanlık gerektirmediği için, iç ve dış mekanlarda yapılacak her türlü eğlenceniz için volkan ürününden faydalanabilirsiniz.

Furkan Havai Fişek kullanıcılarına pek çok farklı iç ve dış mekan volkan modeli sunmaktadır. Dilediğiniz volkan modelini sitemizin sunduğu güvenli ödeme imkânlarından faydalanarak satın alabilir, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanımızdan faydalanabilirsiniz. İnternet sitemize üye olmadan misafir girişi ile alışveriş yapabileceğiniz gibi, sitemize üye olarak yeni üyelerimize özel sunduğumuz 20 TL hoş geldin indiriminden de faydalanabilirsiniz.


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. İç ve Dış Mekan Volkan Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  2. İç ve Dış Mekan Volkan Tarihçesi