Piroteknik ürün modellerinden iç ve dış mekan volkanlar, sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Ürünler üzerlerinde bulunan ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenmekte ve kıvılcım efekti çıkarmaktadır. Dış mekan ve iç mekan volkan ürünleri vasıtasıyla eğlencelerinize farklı bir hava katmak mümkündür. Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden kolayca sahip olabileceğiniz ürünlerimizi düğün, nişan gibi etkinliklerin yanı sıra maç ve bayram kutlamalarında da kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden dilediğiniz model ve renkte volkan ürününü inceleyebilir ve güvenli ödeme imkanlarımızdan birini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca firmamız kullanıcılarına İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı da sunmaktadır.

Her türlü eğlence organizasyonu için kullanılabilir olan iç ve dış mekan volkanlar piroteknik ürün kategorisinde incelenmektedir. Bu sebeple de bu ürünler kullanılırken bazı talimatlara uyulmalı ve bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bu noktalara dikkat edilmediği durumlarda yangın ya da patlama gibi felaketler yaşanabilir, volkanı ateşleyen ve elinde tutan kişi başta olmak üzere pek çok kişi zarar görebilir. Ayrıca volkanın talimatlara dikkat edilmeden kullanılması ürünün kullanıldığı ortama da zarar verebilmektedir. Bu sebeple volkan ateşlenmeden önce ortam ürünün ateşlenmesi için uygun hale getirilmeli ve volkan kullanım talimatlarına harfiyen uyulmalıdır.

İç ve Dış Mekan Volkan Kullanım Talimatları

Volkan ürünleri iç ve dış mekan volkanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki kategori temelde aynı şekilde işliyor olsa da kullanım talimatları farklılık gösterebilmektedir. Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan volkan ürünlerinin tamamı ambalajı üzerinde kullanım talimatlarını bulundurur. Volkanın ateşlendiği ortama ya da etrafta bulunan kişilere zarar gelmesi, talimatlara uyularak engellenmiş olunur.

Volkan kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri dış mekan volkanların hiçbir şekilde iç mekanlarda kullanılmaması gerektiğidir. Diğer noktalarda benzerlik gösteren ürünler, talimatlara uyulmadan kullanılmamalıdır. Ayrıca 18 yaşından küçük kişilerin volkan ateşlemesi ya da ürüne yakın durması da sakıncalı olacaktır. Volkanlar her ne kadar küçük yaştakilerin ilgisine mazhar olan bir ürün olsa da, hiçbir şekilde 18 yaşından küçük kişiler tarafından kullanılmamalı ve ateşlemeyi yapan kişi de oldukça dikkatli olmalıdır. İç ve dış mekan volkan ürünlerinin kullanım talimatları şu şekilde özetlenebilir:

·         Satın alınan volkan ürünleri ambalajından çıkarılır.

·         Ürünün üzerinde yer alan kullanım talimatları dikkatli bir şekilde okunur.

·         Volkan fitili vasıtasıyla ya da bir kağıt tutuşturularak ateşlenir.

·         Volkan elde kullanılmamalı ve izleyicilerle arasında mesafe bulunmalıdır.

·         Volkan patlama yaptıktan ve söndükten sonra ürün atık alanına atılır.

İç ve Dış Mekan Volkan Kullanımı

İç ve dış mekan volkan ürünleri, günümüzde eğlence sektöründe sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Bu ürünlerle ışıklardan bir yol ya da şekil yapmak mümkündür. Her türlü dış mekan organizasyonunda tercih edebileceğiniz ürünlerimizin iç mekan kullanımına uygun modelleri de bulunduğu için eğlence sektöründe oldukça popülerdir. Bu ürünleri kullanabilmek için gerekli tek koşul ise 18 yaşından büyük olmaktır. 18 yaşından küçüklerin daha çok ilgisini çeken bu ürünümüz, piroteknik teknolojisiyle üretilmiş ve patlayan bir ürün olduğu için yalnızca yetişkinler tarafından kullanılmalıdır.

İç ve dış mekan volkan kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir önemli nokta da ürünün elde taşınmaması gerektiğidir. Ürün ambalajı açıldıktan sonra yere sabitlenir ve varsa fitili yoksa bir kağıt parçası aracılığıyla ateşlenilir. Ürün kişinin elinde patlatılmaya çalışırsa volkandan çıkan kıvılcımlar kişiye zarar verebilir ya da yangın çıkarabilir.

İç ve Dış Mekan Volkan Seçimi

Kullanımında pek çok dikkat edilmesi gereken nokta olan ve bu noktalara dikkat edilmediğinde yangın gibi felaketlere sebep olabilecek olan iç ve dış mekan volkan ürünlerinin seçimi büyük önem taşımaktadır. Çünkü volkanlar bir piroteknik üründür ve bu ürünlerin satışa sunulabilmesi için gerekli sertifikalara sahip olmak gerekmektedir. Gerekli sertifikalara sahip olmayan firmalardan alışveriş yapılmamalıdır.

Furkan Havai Fişek iç ve dış mekan volkan ürünlerini tamamen sertifikalı bir şekilde satışa sunar. İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulan tüm ürünler gerekli kalite kontrol testlerinden geçmiştir ve marka güvencemiz altındadır. Ayrıca ürünlerimiz ambalajı üzerinde kullanım talimatları da yer almaktadır. İnternet sitemiz üzerinden dilediğiniz iç ve dış mekan volkan ürününü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. 


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. İç ve Dış Mekan Volkan Nasıl Kullanılır?
  2. Meşale Yönergeleri Kanunları