Havai Fişek Çeşitleri

Yıllardır süre gelen kalitesiyle sizlere hizmet vermekte olan Furkan Havai Fişek, birbirinden farklı model ve seçenekleri sizlere sunmaktadır. Ruhsatlı bir üretici olan firmamız, tüm ürünlerinin üretim, dağıtım ve kullanım aşamasında gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasına yardımcı olmaktadır.

Çeşitli organizasyonlarda, eğlencelerde ve etkinliklerde tercih edilebilecek havai fişek çeşitleri, firmamız tarafından sizlere sunulmakta ve bu doğrultuda gerekli ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Bizi tercih ederek satın alacağınız tüm ürünler, aynı gün içerisinde kargoya verilir. Bu sayede acil organizasyonlar için de bizleri tercih edebilirsiniz.

Havai Fişek Renkleri ve Modelleri

Furkan Havai Fişek sayesinde siz de birbirinden farklı modellerde havai fişeklere sahip olabilirsiniz. Sizlere sunmakta olduğumuz havai fişeklerin hepsi fitillidir. Bu fitilin ateşlenmesinin ardından yanan fişekler farklı renklere ve görsel özelliklere sahiptir. Havai fişeklerin tamamı açık alanlarda kullanılmaya uygundur.

Belirli bir yüksekliğe ve basınca ulaşan havai fişek çeşitleri kendiliğinden patlayıp ortaya renkli ışıklar saçarak estetik görüntüler oluşturmaktadır. Bu organizasyon ve düğünlerde muhteşem görüntüler ortaya koyan havai fişeklerin çeşitleri şu şekildedir;

·         16’lı Havai Fişek Bataryası;

İçinde 16 tane patlayıcı havai fişek bulunan bataryadır. İçerisinde farklı renklere ait 16 tane havai fişek bulunmaktadır. Kısa süreli havai fişek gösterisi düzenlemek için bu ürünü kullanmak en doğrusu olacaktır.

·         25’li Havai Fişek Bataryası;

25 tane havai fişek barındıran havai fişek bataryasıdır. Yeşilden sarıya birbirinden farklı birçok renkte patlayıcı madde barındırmaktadır.

·         36’lı Havai Fişek Bataryası;

Uzun süreli havai fişek gösterileri için 36’lı havai fişek bataryası tercih edilmektedir. Rengârenk ve muhteşem bir görüntü ortaya koymaktadır.

·         49’lu Havai Fişek Bataryası;

Genellikle şehri kapsayan ve şampiyonluk kutlamalarında ortaya sunulmak istenen estetik görüntüler 49’lu havai fişek bataryaları ile elde edilmektedir. Sunduğu muhteşem ve senkronize görüntü tüm şehri büyülemektedir.

Furkan havai fişek firması sizlere bu çeşitleri temin etmektedir. Ayrıca müşterilerimizin İstanbul’daki mağazalarımızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilme fırsatı vardır.

Havai Fişek Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek bir fitil çıkışı olan bu havai fişek türlerinde fitili ateşledikten sonra 10 metre geriye çekilmeniz gerekmektedir. Havai fişeklerin patlatılması organizasyon alanından en az 20 metre uzakta yapılmalıdır.

Herhangi bir sağlık problemi yaşamamak için havai fişek bataryasını kenarları belirli bir yere sıkıştırmak gerekmektedir. Aksi takdirde basıncın etkisiyle sıçrama yapabilir ve havaya doğru değil kenarlara doğru havai fişeklerini patlatabilmektedir. Ayrıca çakmakla yakılan fitil eğer yanmadıysa 10 dakika beklemeden bataryaya yaklaşılmamalıdır.

 

İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Taraftar - Ateş Meşaleleri
  2. Havai Fişek Bataryası Fiyatları – Gösteriler için Havai Fişekler