Sis (Duman) Bombası Nedir? Nasıl Kullanılır?  Günümüzde pek çok farklı şekilde, eğlenceli ortamlarda kullanılmak üzere parti malzemeleri kullanıma sunulmuştur. Bu malzemeler futbol müsabakaları, doğum günleri, Düğünler ve konserler gibi çok farklı ortamlarda kullanılmaktadır.

Üstelik her geçen gün kullanımı daha da artan bu tür malzemeler farklı modellere ayrılmıştır. Bu malzemelerden en bilinenlerinden biri de sis bombalarıdır. Yukarıdaki bahsettiğimi gibi pek çok ortamda kullanılan bunların dışında fotoğraf çekimlerinde çok fazla tercih edilen sis bombaları aynı zamanda dikkatli kullanımda hiçbir sorun yaratmayan ürünlerden biridir. Şimdi isterseniz gelin Sis bombası nedir? Nasıl kullanılır? Bakalım.

Sis Bombası Nedir? 

Tanım olarak sis bombaları, fitilinden ateşlendikten çok kısa bir süre sonra içindeki renkli dumanı dışarıya salan kutlama malzemeleridir. Bu dumanlar gayet iyi bir alan kaplayıp güzel bir görsel şölen yaratırlar. Bizim firmamızda da bulunan birbirinden farklı renkli dumanlar ile her zevke göre farklı bir sis bombası kullanabilirsiniz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır.

Birincisi bazı sis bombaları elde tutulabilirken bazıları ise zemin üzerinden kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aldığınız sis bombasının hangi ortam için tasarlandığını bilmeniz gerekmektedir.

İkinci dikkat edilmesi gereken nokta ise sis bombasının dumanını elimizden geldiğince solumamamız gerekliliğidir. Her ne kadar kaliteli ve iyi bildiğiniz bir yerden almış olsanız da bu dumanlar insan sağlığı açısından sorun yaratabilecek zararlı maddeler içermektedir. Fakat dikkatli kullanım sonucunda hiç kimsede herhangi bir problem yaratmamakta, üstüne çok güzel bir ambiyans yaratmaktadır.

Duman Bombası Nasıl Kullanılır?

Genellikle standart üretim modeline sahip olan sis bombaları fitilli ve silindirli iki modele ayrılmaktadır. Burada ayrışmalarını sağlayan faktörler ise çıkan dumanın rengi ve aldığınız modelin büyüklüğüne göre değişmektedir. Kimi modeller daha uzun süre yanabiliyorken kimi ise biraz daha az yanmaktadır.

Bunun dışında eğer her seferinde ayrı ayrı renk almak istemiyorsanız. Firmamıza özel olarak satılan 5 renk sis bombası bir arada olan ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Sis bombaları kullanım olarak ise elde tutmalık modellerde fitili ateşleyip elinizde kullanım sağlayabilirsiniz. Sabit zemine koyulması gereken modellerde ise fitil ateşlendikten sonra düz zemine bırakılıp yaydığı duman bulutlarıyla kutlamalar yapabilirsiniz. 

Renkli Sis Bombası Nerede Bulunur? 5 Renk Sis Bombası Nedir?

  Eğer birbirinden farklı renklerde sis bombası arıyorsanız firmamız sizin için en uygun ve güvenilir firmaların başında gelmektedir. Üsteli sertifikamız ile sağlıklı bir alışveriş sağlamaktayız. Bazı Renkli Sis modellerimiz şunlardır;

   • Beyaz Sis Bombası
   • Kırmızı Sis Bombası
   • Mor Sis Bombası
   • Pembe Sis Bombası
   • Sarı Sis Bombası
   • Siyah Sis Bombası
   • Turuncu Sis Bombası
   • Yeşil Sis Bombası

     Bu modellerimizin hepsine istediğiniz an sipariş verip ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğer ben tek tek almak istemiyorum pek çok modelin bir arada bulunduğu bir paket almak istiyorum derseniz 5 Renk Top Sis Bombası ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

     Renkli Sis Bombası Fiyatları 

     Firmamız Furkan Havai Fişek olarak yukarıda belirttiğimiz renk seçenekleriyle sizlere hizmet etmektedir. Bu ürünler büyük boy sis bombaları olarak elimizde bulunmaktadır. 45 saniye kadar kesintisiz duman çıkartmaktadır.

     En uygun ve güncel fiyatları için hemen şu an ithal sis bombaları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

     Aynı zamanda bu kategoride yer alan 5 renkli sis bombasına da ulaşabilir, güncel fiyatlarına hemen göz atabilirsiniz.


     Aynı zamanda yerli üretim küçük boy sis bombaları tercih ederseniz hemen sis bombaları kategorimizin alt kısmında bulunan yerli üretim renkli sis bombaları alanına bakabilirsiniz. Yerli üretim modellerimiz de gayet güvenilir ve uygun fiyatlıdır.
     Bu modeller 30 saniye kadar aralıksız duman çıkarmaktadırlar. Sizlerde hemen bu saydığımız ürünlere sahip olmak için kategorileri inceleyebilir ve hızlı kargo seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. furkanhavaifisek.com olarak tüm ürünlerimiz sertifikalı ve bir çok güvenlik kontrolünden geçmektedir. Bu sebeple firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

     İlginizi çekebilecek gönderiler:,

     1. Havai Fişek Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler