Evli çiftlerin en güzel günlerinden bir tanesi hiç kuşkusuz bebeklerinin olacağını öğrendikleri gündür. Böylesine heyecan verici ve özel bir gün kolay kolay akıllardan çıkmaz. Bu aşamadan sonraki en merak edilen süreç ise bebeğin cinsiyetinin ne olduğudur. Hamileliğin ardından birkaç ay geçmesinden sonra doktora gidilir ve cinsiyet öğrenilir. Ancak özellikle günümüzde çiftler bu cinsiyet öğrenme anının özel olmasını istiyor. Bu sebeple çeşitli etkinlikler ve aktiviteler düzenleniyor. Bunlardan en popüler olanlarından biri ise sis bombası kullanımıdır.

Aşağıdaki ürünlerimiz tam size göre:

  1. Erkek Cinsiyet Konfeti
  2. Kız Cinsiyet Konfeti

Kısaca, bebeğin cinsiyetine göre sis bombası rengi seçilir ve geri sayım ardından ateşlenir. Bu durumda bazen sadece erkek cinsiyeti bilmiyorken, bazen hem erkek hem de kadın cinsiyeti öğrenmez ve en yakın arkadaşlarına bu sürpriz görevi verir. Geri sayımın ardından çiftin arkadaşları sis bombalarını ateşler ve rengin ne olduğuna göre bebeğin cinsiyetini anlarlar. Peki cinsiyet sis bombası nereden alınır ve en çok tercih edilen sis bombası renkleri nelerdir? Sizin için araştırdık.

Sürpriz Cinsiyet Partisi İçin Sis Bombası

Sürpriz cinsiyet partilerinde sis bombası kullanmak oldukça yaygınlaşmıştır. Önceden balon patlatma gibi etkinliklerle yapılan bu partiler şimdilerde sis bombaları ile yapılmaktadır. Bunun en başlıca sebebi ise çok daha güzel bir görsel şölen yaratıp, fotoğraf çekimlerinde unutulmaz anılar bırakmasıdır. Aynı zamanda fiyatları da oldukça uygun olan bu sis bombalarına hemen tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Erkek Bebek Cinsiyet Partisi Sis Bombası Renkleri

Erkek bebekler için özel olarak uygulanan sis bombası renkleri bulunmaktadır. Bunlar, toplum olarak erkek bebek ile özdeşleştirdiğimiz hatta kıyafetinde bile en çok kullandığımız renkler ile doğru orantılıdır. Bazı erkek bebek sürprizi için kullanılan sis bombaları şunlardır:

·         Kırmızı

·         Mavi

·         Turuncu

·         Yeşil

Bu renkler arasından ise özellikle mavi sis bombası renk en çok tercih edilenlerdendir.

Kız Bebek Cinsiyet Partisi Sis Bombası Renkleri

Kız bebekler için erkek bebeklerden çok daha fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Bunun sebebi ise özellikle açık renklerin çoğunun kız bebekleri ile özdeşleşmiş olmasıdır. Bazı kız bebek sis bombası renkleri ise şunlardır:

·         Sarı

·         Pembe

·         Mor

·         Beyaz

Ancak sizlerin de tahmin ettiği gibi en çok tercih edilen renk Pembe sis bombası olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Renkli Sis Bombası Modelleri

Uygun fiyatlı renkli sis bombası çeşitlerine ulaşmak oldukça kolaydır. EğlencePaketim ile onlarca çeşit arasından büyük/küçük tercihinize göre hemen en kaliteli sis bombalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik İstanbul içi kargolama çok daha hızlı şekilde yapılmaktadır. Uygun fiyatlı sis bombalarını en özel günlerinizde istediğiniz adette sipariş verebilir ve kullanabilirsiniz. Hemen sitemizde ilgili alana göz atarak alışverişinizi güvenli şekilde gerçekleştirin.


İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Düğün Meşalesi Satın Al – Renkli Düğün Meşalesi Fiyatları
  2. Pasta Üzerine Yazılan Yazılar – En Güzel Pasta Yazıları