Meşale Çeşitleri

Birbirinden farklı meşale çeşitleri Furkan Havai Fişek güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Farklı ve büyüleyici renklere sahip olan meşaleleri, dilediğiniz türe göre birçok konseptte kullanabilirsiniz. Görsel şölen gereken ortamlarda, kutlamalarda ya da özel günlerde bu meşaleleri kullanarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle stadyum ve taraftar grupları için sıklıkla tercih edilen meşaleler ile etkileyici bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Meşale Çeşitleri Nelerdir?

Furkan havai fişek ve piroteknik ürünleri içerisinde birçok farklı meşale çeşidi bulunmaktadır. Fitilli ve fitilsiz olmak üzere iki farklı türde olan meşalelerin birçok farklı rengi de bulunmaktadır. Açık alanlarda kullanılmak üzere üretilen bu meşaleler, çeşitli organizasyonlar için de tercih edilir. Sizlere sunmakta olduğumuz meşale çeşitleri genel olarak şu şekildedir;

Fitilsiz meşaleler:

·         Altın Yağmuru: Altın Yağmuru meşalesini, üst kısmı yukarıda olacak şekilde düz bir alana yerleştirerek ucunu ateşlemelisiniz. Yoğun bir görsel şölen oluşturan bu ürünü dışarıda kullanmanız gerekmektedir. 335 mm uzunluğundaki bu ürünü 16 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir.

·         Sarı Meşale Fitilsiz: Bu ürünü de düz bir yüzeye dik şekilde yerleştirerek renkli kısmını ateşe vermelisiniz. 18 yaşından büyüklerin tercih etmesi gereken bu ürün, beyaz duman ve sarı ateş çıkararak sizlere görsel şölen sunmaktadır.

·         Kırmızı Meşale Fitilsiz: Sarı Meşale ile aynı kullanım gerekliliklerine sahip olan bu meşale yakıldığında, kırmızı ateş ve beyaz duman çıkartmaktadır.

·         Beyaz Meşale Fitilsiz: Beyaz Meşale ürününü dış mekanlarda kullanarak beyaz ateş ve beyaz duman eşliğinde etkileyici bir renk şöleni oluşturabilirsiniz.

·         Mavi Meşale Fitilsiz: Meşaleyi dik şekilde düz bir alana yerleştirerek renkli kısmını ateşe verdiğinizde, mavi ve beyaz renklerini havaya ulaştırabilirsiniz.

·         Yeşil Meşale Fitilsiz: Bu ürünü de dış mekanlarda aynı kullanım şekli ile kullanarak yeşil ateş ve beyaz duman renklerini oluşturabilirsiniz.

Sizlere birçok farklı alanda etkileyici görünümler oluşturma imkanı sunan Furkan Havai Fişek ve Piroteknik, meşale fiyatları konusunda da sizlere sık sık indirim fırsatları sunmaktadır.

Fitilli Meşaleler:

Yeşil, mavi, kırmızı, beyaz ve sarı meşaleleri kullanarak, ürünün rengine göre görsel şöleninizi oluşturabilirsiniz. Bu renklerdeki meşalelerden en sevdiğiniz renkteki meşaleyi alarak ilk önce düz bir alana, fitili dik ve üstte olacak şekilde yerleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ürünün üzerindeki renkli kağıdı yırtıp fitili ateşe vermelisiniz. Böylelikle meşalenizin rengine göre 30 – 45 saniye arasında yanan meşaleniz ile etkileyici bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Neden Furkan Havai Fişek?

Furkan Havai Fişek ve Piroteknik, Türkiye’de ilk ve tek olarak üretilen özel ürünleri ile sizlere çeşitli satın alma fırsatları sunmaktadır. Ürünlerini resmi ve ruhsatlı bir şekilde özel güvence ile üreten Furkan Havai Fişek ve Piroteknik, sizlere üye olmadan sipariş verme imkanı sunmaktadır.

24 saat içerisinde size teslim edilen ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ödeme işlemlerinde Paytr güvencesi sağlayan sitemiz, en az 150 TL ile yaptığınız alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı da sunmaktadır. Bu güvence ile kart ödemelerinizde 12 ay taksit imkanınızı da kullanabilirsiniz.

 İlginizi çekebilecek gönderiler:

  1. Havai fisek bataryası fiyatları
  2. Havai Fişek Çeşitleri