Sepetim

Dış Mekan Volkan 3 Metre - 10 Adetli

Dış Mekan Volkan 3 Metre - 10 Adetli

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden dış mekan volkan 3 metre modeli 10 adetli olarak satışa sunulmuştur. Bu model, eğlence sektöründe oldukça popülerdir ve ateşlendikten sonra yaklaşık 20-25 saniye boyunca 3 metre yükseğe kıvılcım çıkartır. Görsel olarak oluşturduğu efektle kullanıcıların beğenisini kazanan ürünümüzü güvenli ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak internet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Firmamız, dış mekan volkan ürününün satışında herhangi bir satın alım sınırı koymamıştır. Ayrıca toplu alım yapmak isteyen müşterilerimiz için WhatsApp hattımız da kullanımdadır. İnternet sitemiz üzerinden üye olmadan alışveriş yapabilir, ya da üye olarak gelecekteki kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. İstanbul içi yapacağınız alışverişlerde siparişinizi aynı gün teslim alabilir, sitemiz üzerinden fırsat ve kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz.

Dış Mekan Volkan 3 Metre - 10 Adetli
275,00TL
647 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.