Sepetim

Çoklu Ateşleme Sistemi

Çoklu Ateşleme Sistemi

Görkemli havai fişek gösterilerinde sıklıkla tercih edilen ve büyük kolaylık sağlayan çoklu ateşleme sistemi üzerinde 12 adet bağlantı bulunmaktadır. Özellikle profesyonel ya da büyük çaplı gösteriler için tercih edilen ürünümüz, her çaptaki havai fişek için uygundur. Ürünümüz sayesinde havai fişek gösterileri tam olarak planlanan şekilde ve istenen zamanlamayla gerçekleştirilir. Ürünü internet sitemiz güvenli ödeme imkanlarından faydalanarak kolaylıkla satın alabilir, havai fişek gösterilerinizin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. 

Çoklu ateşleme sistemiyle havai fişek ve diğer piroteknik ürünleri uzaktan kullanabilmek için ateşleme kablosuyla ateşleme sistemi ve ürünü bağlayıp uzaktan kumanda ile çalıştırabilirsiniz. Böylelikle güven içerisinde patlayıcı ürünlerinizi kullanıp, uzaktan keyifle izleyebilirsiniz.  Sitemiz güvenli ödeme imkanlarıyla ürünü satın alabilir, havai fişek gösterinizi çok daha güvenli ve istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinden üye olmadan çoklu ateşleme sistemi satın alabileceğiniz gibi, sitemize üye olarak da satın alabilirsiniz. 

Kredi kartı ödemeleriniz PayTR güvencesi altındadır ve dilediğiniz ödeme yöntemiyle alışveriş yapabilirsiniz. 

 


Çoklu Ateşleme Sistemi
Kargo Bedava
400 TL ve üzeri alışverişlerde
3.500,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: AIR FORCE
  • Ürün Kodu: Air Force - 17
  • SKU: Air Force - 17
1919 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.