Sepetim

Çift Efektli Volkan 3 Metre

Çift Efektli Volkan 3 Metre
Çift Efektli Volkan 3 Metre
Çift Efektli Volkan 3 Metre
Çift Efektli Volkan 3 Metre
Çift Efektli Volkan 3 Metre
Çift Efektli Volkan 3 Metre

İç mekan ve dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan volkanımız, etkileyici yoğun kıvılcım çıkarması ve parıltı efektiyle birlikte hafif olarak çıkardığı çatırdama sesiyle her türlü etkinlik ve kutlamada unutulmaz bir görsel şölen sunar.

Ürün fiyatı tek bir adet fiyatıdır.

Moonstar markasıyla ithal edilen Çift Efektli İç Mekan Volkan, yaklaşık 4 metreye kadar yoğun ve büyüleyici kıvılcım çıkarmasının yanı sıra parıltı efektiyle dikkat çeker.

Yaklaşık 45 saniye süren performansıyla çatırdama sesiyle ortamı büyülü bir atmosfere dönüştürür. İç mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmış olup, güvenlik ve rahatlık sağlamak için yüksek standartlara uygun olarak üretilmiştir.

Diğer volkanlardan farklı olarak, yoğunluk seviyesi oldukça yüksektir. Bu özelliği sayesinde, dış mekanlarda da kullanılabilir ve etkisini maksimum düzeyde sergileyebilir.

İç mekanlar için üretilen volkanlar, diğer piroteknik ürünlere kıyasla daha düşük bir ateşleme sıcaklığına ve daha az duman, döküntü veya tehlike oluşturma potansiyeline sahiptir.  Kapalı mekanlarda kullanıldığında, iyi bir havalandırma ve yangın güvenliği önlemlerinin alınması önemlidir.

Kullanım Talimatları

  1. Ürünü düz bir zemine yerleştiriniz.
  2.  Üst kısmında bulunan kağıdı yırtarak kibrit veya çakmak ile tutuşturun.
  3. Elde tutmayınız.
  4. Sadece 18 yaş üstü kullanabilir.
  5. Ateşlendikten sonra en az 1 metre uzağa çekilin.
  6. İç ve Dış mekanlarda kullanılabilir.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

Çift Efektli Volkan 3 Metre
100,00TL
2296 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.