Sepetim

Çatapatlı Rengarenk Meşale

Çatapatlı Rengarenk Meşale
Çatapatlı Rengarenk Meşale
Çatapatlı Rengarenk Meşale
Çatapatlı Rengarenk Meşale

Çatapatlı rengarenk meşale, eğlencelerinize renk katacak bir piroteknik üründür ve internet sitemiz üzerinden satıştadır. Kullanımı oldukça kolay olan ürünümüz, sert bir zemine sabitlenip ateşlendikten sonra iki farklı renkte ateş çıkartmaktadır. Ayrıca çatlayan top yani çatırdama efekti sesi de çıkaran ürünümüz, altın yağmuru ismiyle de bilinmektedir. Ürünümüzün kullanım talimatları ambalajı üzerinde yer almaktadır. 

Ürünümüzü sepetinize eklediğinizde 6 adetli olarak gönderimi sağlanacaktır.

Furkan Havai Fişek olarak çatapatlı rengarenk meşale satın almak isteyen müşterilerimize, kredi kartı ve banka kartı ödeme yöntemlerini sunmaktayız. Kredi kartıyla yapacağınız tüm ödemeler ise PayTR güvencesi altındadır. Sitemizden üye olmadan alışveriş yapabileceğiniz gibi, üye olarak yeni kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. 

 18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun olmayan füzemize internet sitemiz güvenli ödeme imkanlarından birini tercih ederek kolayca sahip olabilirsiniz.

Firmamız çatapatlı rengarenk meşale ürünü için herhangi bir satış sınırı koymamıştır. Dilediğiniz adette ürünü internet sitemiz üzerinden satın alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında yer alan Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız İstanbul içi verilen siparişlerde aynı gün teslimat güvencesini de kullanıcılarına sunmaktadır. 

Çatapatlı Rengarenk Meşale
45,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: ENIGMA FIREWORKS
  • Ürün Kodu: Enigma - 19
  • SKU: E6901
2856 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.