Sepetim

Ayaklı Küçük Füze

Ayaklı Küçük Füze
Ayaklı Küçük Füze
Ayaklı Küçük Füze
2-3 gün içinde
Ayaklı Küçük Füze
Ayaklı Küçük Füze
Ayaklı Küçük Füze

Ayaklı küçük füze bir füze ürünüdür ve Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satıştadır.

Bir paket içerisinde 24 adet bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunulmuştur.

Tekli satışı yapılmamaktadır.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ürünümüz, düz bir zemine yerleştirilerek ateşlenir.

Ateşlendikten sonra ürün yukarı doğru çıkacak ve patlama gerçekleştirecektir.

Yalnızca açık mekan kullanımına uygun olan ürünümüz ateşlendikten sonra yanından uzaklaşılmalı, insan ve hayvanlara zarar gelebilecek bir ortamda kullanılmamalıdır.


Furkan Havai Fişek, kullanıcılarına kredi ve banka kartı ödeme yöntemlerini sunmaktadır. Kredi kartı ödeme yöntemi PayTR güvencesi altında olan firmamız, kullanıcılarına toplu alım imkanı da sunmaktadır.

18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun olmayan füzemizi internet sitemiz üzerinden güvenli ödeme imkanlarından birini tercih ederek kolayca sahip olabilirsiniz. Firmamız ayaklı küçük  füze ürünü için herhangi bir satış sınırı koymamıştır. Dilediğiniz adette ürünü internet sitemiz üzerinden satın alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında yer alan WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız İstanbul içi verilen siparişlerde aynı gün teslimat güvencesini de kullanıcılarına sunmaktadır. 

Ayaklı Küçük Füze
0,00TL
1587 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.