Sepetim

Ateşleme Kablosu

Ateşleme Kablosu
Ateşleme Kablosu
Ateşleme Kablosu
Ateşleme Kablosu
Ürün Açıklaması

Havai fişek ateşleme kablosu, havai fişeklerin güvenli bir şekilde ateşlenmesini sağlamak için kullanılan bir tür ateşleme mekanizmasıdır. Bu kablonun temel işlevi, ateşleme işlemi sırasında kullanıcıya uzakta durarak, havai fişekleri kontrol edebilmesini sağlamaktır. Ateşleme kablosu tek kullanımlıktır. İkinci ateşleme için yeni bir ateşleme kablosuna ihtiyacınız olacaktır.

Havai fişek ateşleme kablosu, havai fişeklerin patlamasını tetikleyen ateşleme maddesi ile kaplı bir kablodan oluşur. Kablonun diğer ucunu bir ateşleme sistemi bağlı olması gerekmektedir. Kullanıcı, bu sistemi aktif ederek havai fişeği ateşlemeyi sağlar.

Kablonun diğer ucunda ise ateşleme işlemi için kullanılan fitil veya volkanların ateşleme bölgesine bağlantı yapılacak bir başlık bulunur. Bu başlık, havai fişek ve volkanların güvenli bir şekilde bağlantı kurmasını sağlar.

Havai fişek ateşleme kablosu, kullanıcının havai fişeği uzaktan kontrol etmesini sağlayarak güvenliği artırır. Böylece, ateşleme sırasında kullanıcının havai fişeğe yaklaşması veya elle ateşlemeye çalışması gibi tehlikeli durumlar minimize edilmiş olur. Ayrıca volkan ürünlerinde uzaktan ateşleme yaparak birden çok volkanın aynı anda ateşlemesine imkan sağlamaktadır.

Ürünün güvenli kullanım talimatlarını lütfen dikkatlice okuyunuz.

 • Ürünü canlılardan, yanıcı ve kolayca hasar görebilen yüzeylerden en az 1 metre uzaklığa, düz bir zemine sabitleyiniz.
 • Kablonun ucundaki lambayı bağlamak istediğiniz ürüne sabitleyiniz. Kablonun altındaki metal telleri ateşleme sistemine bağlayınız ve kullanacak olduğunuz ürünün güvenli kullanım talimatında belirtilen mesafeye kadar uzaklaşınız.
 • Ürünü elinizde tutmayınız.
 • Yanlış kullanım sonucunda ciddi yaralanmalara ve yangına sebep olabileceğini unutmayınız.
 • 18 yaşından küçüklerin kullanması yasaktır.
 • Ürünün etki türü ateşleme kablosu ve ateşleme sistemi ile ürünü birbirine bağlayan parçadır.
 • Eğer ürün yanmazsa, 15 dakika bekledikten sonra suyla etkisiz hale getiriniz.

Ürünü kuru bir yerde ateşle temas halinde olmayacak ve yüksek sıcaklığa maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

Paket içeriğinde 1 adet ateşleme kablosu bulunmaktadır.

Ürün paket halinde satılır ve paket halinde satılması tavsiye edilir.

Lütfen güvenlik talimatlarına dikkat ederek ürünü kullanınız ve kullanıcıların güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alınız.

Ateşleme Kablosu
15,00TL
 • Stok Durumu: Mevcut
 • Marka: AIR FORCE
 • Ürün Kodu: Air Force - 12
 • SKU: Air Force - 12
2407 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.