Sepetim

49 Atış Havai Fişek

49 Atış Havai Fişek
A Sınıfı Ateşleyici Belgesi

49 atış havai fişek 6 modelimiz, Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. VENUS markasının, Dragon Eggs ismiyle ürettiği bu modeli kullanabilmek için havai fişek bataryasını düz bir zeminde patlama esnasında savrulmaması için 4 bir yandan taşlarla sıkıştırılmalı ve yan tarafında bulunan yeşil etiketin altındaki fitili ateşleyerek bataryadan hızlıca uzaklaşılmalıdır. Diğer yan bölgede turuncu etiket altında yedek fitil bulunmaktadır. Bu ürünü farklı ödeme yöntemlerimizle satış mağazamızdan satın alabilirsiniz. Kolay ateşleme mekanizmasına sahip ürün patladığında sarı ve kırmızı renklerle görsel şölen oluşturur. Ateşleme fitili ateşlendikten sonra 49 havai fişek birkaç saniye arayla patlamaya başlar.


49 Atışlı Havai Fişek ürününü üye olmadan satın alabileceğiniz gibi, sitemize üye olarak gelecekteki kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kredi ve banka kartı yöntemlerinden birini seçerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 

Her türlü dış mekan eğlence organizasyonunuzda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürünümüzün kullanım talimatları ambalajı üzerinde yer almaktadır. 

18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun olmayan füzemize internet sitemiz güvenli ödeme imkanlarından birini tercih ederek kolayca sahip olabilirsiniz.

Firmamız 49 Atışlı Havai Fişek ürünü için herhangi bir satış sınırı koymamıştır. Dilediğiniz adette ürünü internet sitemiz üzerinden satın alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında yer alan WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız İstanbul içi verilen siparişlerde aynı gün teslimat güvencesini de kullanıcılarına sunmaktadır. 


49 Atış Havai Fişek
0,00TL
435 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.