Sepetim

36 Atar Havai Fişek TROY

36 Atar Havai Fişek TROY
A Sınıfı Ateşleyici Belgesi

36 Atar Havai Fişek TROY Marka 

36 Atar Havai Fişek, amatör kullanımına uygun olan modellerimizden biridir ve TROY markası güvencesi altında müşterilerimize İstanbul da bulunan İstoç Furkan Havai Fişek mağazamızda sunulmaktadır. Ürünü üst kapağını açarak, atım sırasında devrilmemesi için yan taraflarından taşlarla sıkıştırın. Köşesinde bulunan fitili ateşlendikten sonra yaklaşık 45 saniye boyunca 40 metreye kadar farklı renklerde  ve modellerde art arda 36 kez atış yaparak hava da açılmaktadır. Havai fişek satın almak ve kullanabilmek için sadece Av Bayisi Satıcılık Belgesine veya A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

Av Bayisi Satıcılık Belgesine veya A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine sahip olmayan kişilere satışımız bulunmamaktadır.. Bu belgelere sahip olmayan kişilerin bu ürünü kullanması yasaktır ve ciddi tehlike oluşturabilir. Bu ürünü kullanmadan önce, kullanım talimatlarını dikkatlice okuyun ve güvenli kullanım için gerekli tüm önlemleri alın.

  • 18 yaşından küçükler kullanamaz. Sadece açık alanlarda kullanılır.
  • Yüksek binaların, ağaçların vb. yakınında kullanmayın.
  • İnsanlardan ve yanıcı malzemelerden uzak mesafede kullanın. Kesinlikle elinizde tutarak kullanmayın.
  • Atış yaparken üst tarafta engelli şeylerin olmadığından emin olun.
  • Kullanırken turuncu fitil kapağını çıkarın. İlk fitili ateşlerken eliniz veya vücudunuzu kesinlikle üst kısmına denk getirmeyin.
  • Fitili ateşledikten sonra en az 8 metre uzaklaşın.
  • Ürün ateşlendikten sonra tamamen çalışmaması durumunda, önce 15 dakika bekleyin, sonra yaklaşın.
  • Yedek fitili ateşlerken vücudunuzun her hangi bir kısmının kutunun üzerinde olmadığından emin olun ve ateşledikten sonra en az 8 metre uzağa çekilin.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.


36 Atar Havai Fişek TROY
0,00TL
69 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.