Sepetim

3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit

3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit
3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit
Stokta yok
3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit
3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit

İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiş ve firmamız tarafından ithal edilmiştir.

Paket içerisinde 20 adet silindir pirat bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunulmuştur. 

Tekli olarak satışı yapılmamaktadır. 

Ürünümüz küçük ebattadır ve üzerinde bulunan ateşleme bölgesi vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlenirken dikkatli olunması gereken ürünümüz kısa süre içerisinde çatırdama ve ateş çıkarmaktadır ve yüksek bir ses çıkararak patlamaktadır. Küçük çaplı dış mekan eğlenceleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürünümüzü internet sitemiz güvenli ödeme imkanlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.

3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit  ürününü üye olmadan satın alabileceğiniz gibi, sitemize üye olarak gelecekteki kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kredi ve banka kartı yöntemlerinden birini seçerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 

Her türlü dış mekan eğlence organizasyonunuzda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürünümüzün kullanım talimatları ambalajı üzerinde yer almaktadır. 

18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun olmayan ürünümüze internet sitemiz güvenli ödeme imkanlarından birini tercih ederek kolayca sahip olabilirsiniz. 

Firmamız 3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit ürünü için herhangi bir satış sınırı koymamıştır. Dilediğiniz adette ürünü internet sitemiz üzerinden satın alabilir, toplu alımlarınız için ürün sayfasında yer alan WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız İstanbul içi verilen siparişlerde aynı gün teslimat güvencesini de kullanıcılarına sunmaktadır. 

3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit
0,00TL
1772 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.