Sepetim

20 Atış Roma Kandili

20 Atış Roma Kandili
Stokta yok

Enigma Fireworks güvencesiyle ithal edilmiş olan 20 Atışlı Roma Kandili  ürünü, internet sitemiz üzerinden satışa sunulmuştur. Ürün, üzerinde bulunan ateşleme fitilinden ateşlendikten sonra 20 adet renkli top atışı yapmaktadır. Ürünümüz oldukça kolay kullanıma sahiptir ve her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Ürünün kullanım talimatları ve kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. İnternet sitemiz üzerinden 20 Atışlı Roma Kandili  ürünü güvenli bir şekilde satın alabilir, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanından faydalanabilirsiniz.

TEKLİ SATILMAKTADIR! 

Ürün fiyatı tek bir adet fiyatıdır.

18 yaşından küçükler kullanamaz.

Kullanım Detayı: Kandili bir yere sabitledikten sonra üst kısmında bulunan fitilinde ateşleyiniz. Rengarenk toplar çubuk içerisinden çıkacaktır.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.


20 Atış Roma Kandili
0,00TL
1668 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.