Sepetim

16 Atış Havai Fişek

16 Atış Havai Fişek
A Sınıfı Ateşleyici Belgesi

    Amatör havai fişek kullanımına uygun modellerimizden biri olan 16 Atış Havai Fişek - Color Sky adıyla VENUS marka güvencesiyle müşterilerimize sunulmaktadır. Sadece satış mağazamızdan sahip olabileceğiniz modelimiz gökyüzünde farklı renklerde açılma yapmaktadır.

    Modelimiz, üzerinde bir ateşleme fitili bulundurmaktadır. Bu ateşleme fitili vasıtasıyla ürün ateşlendiğinde, 16 fişeğin tümü birkaç saniye arayla patlamaya başlayacaktır. Çeşitli renklerin uyumuyla görsel şölen yaratacak ürünümüz, sertifikalı olarak satışa sunulmuştur.

    Havai fişek ürünleri 18 yaşından küçükler kullanamaz.

Ürün kullanımı ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Furkan Havai Fişek iletişim numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


     Havai fişek satın almak için sadece Av Bayisi Satıcılık Belgesine veya A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine sahip kişiler satın alabilir ve sadece yeterlilik belgesine sahip kişiler kullanabilir. Bu belgelere sahip olmayan kişilerin bu ürünü kullanması yasaktır ve ciddi tehlike oluşturabilir. Bu ürünü kullanmadan önce, kullanım talimatlarını dikkatlice okuyun ve güvenli kullanım için gerekli tüm önlemleri alın. Bu üründe yedek ateşleme fitili bulunmaktadır.

  • 18 yaşından küçükler kullanamaz. Sadece açık alanlarda kullanılır.
  • Yüksek binaların, ağaçların vb. yakınında kullanmayın.
  • İnsanlardan ve yanıcı malzemelerden uzak mesafede kullanın. Kesinlikle elinizde tutarak kullanmayın.
  • Atış yaparken üst tarafta engelli şeylerin olmadığından emin olun.
  • Kullanırken turuncu fitil kapağını çıkarın. İlk fitili ateşlerken eliniz veya vücudunuzu kesinlikle üst kısmına denk getirmeyin.
  • Fitili ateşledikten sonra en az 8 metre uzaklaşın.
  • Ürün ateşlendikten sonra tamamen çalışmaması durumunda, önce 15 dakika bekleyin, sonra yaklaşın.
  • Yedek fitili ateşlerken vücudunuzun her hangi bir kısmının kutunun üzerinde olmadığından emin olun ve ateşledikten sonra en az 8 metre uzağa çekilin.

 EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

16 atış Havai fişek modeli Furkan Havai Fişek 16 atışlı amatör havai fişek modellerinden biridir.

Diğer 16 atışlık amatör havai fişek modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

16 Atış Havai Fişek
0,00TL
790 Kez İncelendi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.